Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Premium Calismiyor

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Selam.
Item mall da ekli olan ITEM_MALL_PREMIUM_GLOBAL_GOLDTIME_PLUS Cantama aliyorum sagtik yapiyorum evet diyorum ama aktif olmuyor. Herhangi bir hata da vermiyor. GS tarafi ve clientte.

RefSkill tablosundan baktim Objitem tablosundan baktim servisler 1

panelden tum premium scrollari dusurup deniyorum hepsinde ayni sorun.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
JSRO_CAP100_package[TheRock2007]
O Database sorunlu diye biliyorum ben çünkü ECSRO'a dair bütün databaseleri denedim ben benim paylaştıgımda böyle bir sorun yoktu ama denedinmi bilmiyorum denemeyi düşünürsen beraber bakmayı isterim?

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
JSRO_CAP100_package[TheRock2007]
TheRockun paylasım yaptıgı tum databaseler bozuk sakın kulanmayın ekleme yapım derken butun sılkroad databaselerını bozmus o daha oncede cok yasadı onunkılerı kullanarak

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
TheRockun paylasım yaptıgı tum databaseler bozuk sakın kulanmayın ekleme yapım derken butun sılkroad databaselerını bozmus o daha oncede cok yasadı onunkılerı kullanarak
Ben denediğim için gerekli hatalarla söyledim + klasör trojeni var o filesde

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
canım kardeşim @fullspeed sen önce npc nasıl editlenir , item imageleri nasıl güncellenir , f10daki itemlerin silk fiyatları toplu nasıl güncellenir , teleport nasıl eklenir , bunları bir öğren kendini biraz geliştir vsroda ondan sonra jsro -c sro vs gir dene bak al hevesini..
ama gelipte burda refskill hatası var diye birşeylerin arızalı olduğunu burada anlatmaya çalışma.
Adı üstünde Vsro.org burası 1.88 başkası sana aradığını vermez bu yolda yürü..

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
canım kardeşim @fullspeed sen önce npc nasıl editlenir , item imageleri nasıl güncellenir , f10daki itemlerin silk fiyatları toplu nasıl güncellenir , teleport nasıl eklenir , bunları bir öğren kendini biraz geliştir vsroda ondan sonra jsro -c sro vs gir dene bak al hevesini..
ama gelipte burda refskill hatası var diye birşeylerin arızalı olduğunu burada anlatmaya çalışma.
Adı üstünde Vsro.org burası 1.88 başkası sana aradığını vermez bu yolda yürü..
kardeşim pardon sen benim neyle ugraşıp ugraşmayacagımı söyleyemezsin. ister ec sro ile ugrsırım ister x sroyla. kaldıki benim bilgimi sorgulama. vsro başka birşey ecsro vs başka birşey.konusu bölümü açılmış soru sormak çözüm bulmak için. ben bilgim dahilinde çözüm önerisi sunuyorum çözüm budur demiyorum. burada gelip rüzgar yapma.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Ec sro ile ugrasıyorsan Clean kullan baskasının edıtlı sılkroadı ıle ugrasma cok fazla bugla ugrasırsın onuda solım oyuzden clean en ıyısıdır herseyı kendın eklıyosun ^^

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.