Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Premium Yerden Kalkma , Reverse Vs Sorunu

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorunum : Şimdi ben preleri ekliyorum yan özelliklerinide ekliyorum reverse,yerden kalkma vs o yerden kalkma ve reverse kısmı çıkıyor ya prenin solundaki o kısım 3 predede degişiklik gösteriyor yani itemdatayı degiştirdigimde veya direk import ettigimde çıkartıp birisinde gözüküyor digerinde gözükmüyor aynı şekilde tekrardan ıtemdatayı çıkartıp import ettigimde bu sefer digerinin yan reverse yerden kalkma özellikleri gözüküyor bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ne yaptıysam bu sorun düzelmedi degişiklik gösteriyorlar veya başka playerde expert premiumun yan kısmı gözüküyor reverse,yerden kalkma vs bende başka premium gözüküyor expert premium gözükmüyor.

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Sorunum : Şimdi ben preleri ekliyorum yan özelliklerinide ekliyorum reverse,yerden kalkma vs o yerden kalkma ve reverse kısmı çıkıyor ya prenin solundaki o kısım 3 predede degişiklik gösteriyor yani itemdatayı degiştirdigimde veya direk import ettigimde çıkartıp birisinde gözüküyor digerinde gözükmüyor aynı şekilde tekrardan ıtemdatayı çıkartıp import ettigimde bu sefer digerinin yan reverse yerden kalkma özellikleri gözüküyor bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ne yaptıysam bu sorun düzelmedi degişiklik gösteriyorlar veya başka playerde expert premiumun yan kısmı gözüküyor reverse,yerden kalkma vs bende başka premium gözüküyor expert premium gözükmüyor.
o basıl bır sorun oyle ilk defa senden duyuyorum:D
sana ozelden tek kod pre vereceğim onu ekle bana donus yap
sonra sorun hakkında çalışalım aslında kafamda sorun kaynağı var
emin değilim sana verdiğimi ekle ona gore yol harıtası yapalım

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,003
Ödül Puanları
214
refobjitemden premiuma ait satır içerisinde desc2_128 stununda ve bi sonraki stunlarda reverse ve resurrection itemlerinin kodlarını görüceksin bunlardan hangisini kaldırmak istiyorsan onların içeriğine xxx yazıp , bir solundaki param değerini de -1 ekleyip, itemdataxxx textine aynı şekilde uygularsan sorunun çözülür.

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İlk defa böyle sorunla karşılaşıyorum zaten ne yaptıysam olmuyor

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
refobjitemden premiuma ait satır içerisinde desc2_128 stununda ve bi sonraki stunlarda reverse ve resurrection itemlerinin kodlarını görüceksin bunlardan hangisini kaldırmak istiyorsan onların içeriğine xxx yazıp , bir solundaki param değerini de -1 ekleyip, itemdataxxx textine aynı şekilde uygularsan sorunun çözülür.
kaç kere denedim bir bilsen :D

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Amacım kaldırmak degil eklediklerimi oyunda sorunsuz o kısmın gözükmesi 3 predede

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113

xxx yapmasına gerek yok orada reverse ve yerden kalkma scrollarının sayılarını ifade eden 3 rakamı var onu sıfır yapınca kullanılamıyor onlar zaten.

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Tabloyu atayım buraya daha rahat bakalım .

Oyla 0
Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
o sekil cozuleceğini sanmıyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.