Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü PREMİUM'a Nova Drop düşme olasılıgını yükseltme ?

Alınan Beğeni
110
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar Premium Plus'a nova drop %5 düşme yükseltme gibi bir durum var mı ? yapılablir mi ?

bir serverde gördüm ? nedir acaba asıl aslı *

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Dün gece şöyle birşey düşündüm ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum. Nasıl bir işlev gösterir onuda bilmiyorum. Sadece paylaşmak istedim. Belki üzerinde durulursa yapılabilir diye düşündüm.

2 tane drop group oluşturarak yapılabileceğini düşündüm.
Şu şekilde anlatayım. Premium olmayanlar standart dorp group tablosundan çekecek değerleri ve o şekilde işleyecek yani normal DropRatio'dan değer alacaklar.
Fakat premium içine oyunda hiç bir scrollda olmayan bir özellik ekleyip. Sonrasında if veya her hangi bir döngü ile veya log kaydı ile premiumda ki özelliklere sahip olan charlar 2. oluşturuduğumuz dropgroup tablosundaki oranlara göre işlem görecek şekilde ayarlama yapılabilirmi? ,

Biraz devrik anlattım ama aklımdakini anlayacakların çıkacağına eminim. Sadece bir fikir olur veya olmaz demiyorum. Zaten bilgisi olan arkadaşlar olup olmayacağını söyleyebilir :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Söylemek istediğini anladığımı düşünüyorum fakat genel olarak drop ratioyu bölemezsin tek bir rate vardı bu her şey ile bağlantılıdır. Alchemy rate ile şimdi moblardan düşen ratio tabikide farklıdır ama sonuçta bu mobdan düşüyor bunu sınıflandırmanın olcağını sanmıyorum. Oyunun tüm dengesini bozar mantıken böyle bişey yapsak bile. Ancak ne olur? olduğu gibi; Premium özellikleri alchemy rate ile farklı olduğu için oyunlarda görülen + basma ratesinin yükselmesi gibi mantıksal ve matematiksel işlemler olabilir bunu neden söyledim? Çünkü ikisi farklı işliyor.
Oyunda moblara özel bir rate var ve bunu ayıramıyacağına göre premiumla da ilişki kurdurtamazsın

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Söylemek istediğini anladığımı düşünüyorum fakat genel olarak drop ratioyu bölemezsin tek bir rate vardı bu her şey ile bağlantılıdır. Alchemy rate ile şimdi moblardan düşen ratio tabikide farklıdır ama sonuçta bu mobdan düşüyor bunu sınıflandırmanın olcağını sanmıyorum. Oyunun tüm dengesini bozar mantıken böyle bişey yapsak bile. Ancak ne olur? olduğu gibi; Premium özellikleri alchemy rate ile farklı olduğu için oyunlarda görülen + basma ratesinin yükselmesi gibi mantıksal ve matematiksel işlemler olabilir bunu neden söyledim? Çünkü ikisi farklı işliyor.
Oyunda moblara özel bir rate var ve bunu ayıramıyacağına göre premiumla da ilişki kurdurtamazsın
Peki aynı tablo içinde farklı idler oluşturarak sadece premium kullanıcılarının o idlerin değerlerini almasını sağlayamazmıyız?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.