Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Private kurma

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Selamünaleyküm yeni server açmak istiyorum ve güncel video link bulamıyorum yardımcı olurmusunuz 120 cap 11 12 13 dg coin sistem kurcam yardımcı olursanız cok makbule geçer

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Selamünaleyküm yeni server açmak istiyorum ve güncel video link bulamıyorum yardımcı olurmusunuz 120 cap 11 12 13 dg coin sistem kurcam yardımcı olursanız cok makbule geçer
Videonun günceli güncel olmayanı olmaz kurulum değişmiyor tamamı aynı zaten.Herhangi bir kurulum videosunu kullanabilirsin.

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
508
Ödül Puanları
93
Teşekkürederim Peki şunuda sorayım kurulumu yaptım diyelim totalde ne kadar ücret ödemem gerekli ve bu ücreti ne için veriyorum
Home pc üzerinden kurulumu yaparsanız kimseye ücret ödemezsin :D

Yok ben sunucuya kurmak istiyorum dersen sunucu almak için zaten ödeme yaparsın 100 150 TL artık özelliklerine göre değişir

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürederim Peki şunuda sorayım kurulumu yaptım diyelim totalde ne kadar ücret ödemem gerekli ve bu ücreti ne için veriyorum
Açmak istediğin sisteme göre dizayn edebilirsin her şeyini. Ödemen gereken önemli yer ise sunucu ve guardtır. Sunucu olarak sanal sunucuyu tercih edebilirsin açmak istediğin sisteme göre değişebilir. Guard ise piyasada bilinen guardların ucuz paketlerinden başlangıç olarak satın alabilirsin. Panel ise yine piyasada bilinen panel satıcılarından ucuza satın alabilirsin. Kısacası her şey senin hedeflerine kalıyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3

Yok ben sunucuya kurmak istiyorum dersen sunucu almak için zaten ödeme yaparsın 100 150 TL artık özelliklerine göre değişir
Kurulumunu ben yaparım videoları izleyerek

Anladıgıma kadarıyla pcme kurulumu yaptıktan sonra oyun açılır hale geldikten sonra sunucuyu otomatik veriyor degrumu anlamışım ve 100 150 tlye sunucu satan firmanın linkini paylaşabilirmisiniz

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
508
Ödül Puanları
93
Anladıgıma kadarıyla pcme kurulumu yaptıktan sonra oyun açılır hale geldikten sonra sunucuyu otomatik veriyor degrumu anlamışım ve 100 150 tlye sunucu satan firmanın linkini paylaşabilirmisiniz
Sitemize reklam veren bazı firmalar mevcut banner'lar vs fiyatları inceleyin

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Kısa zaman içerisinde en ince detayına kadar bir kurulum videosu çekicem kendi kullandığım database ve programları da paylaşıcam videonun altında , gayet güzel kurulum vidoları var benim ki hem öğrenmek hemde paylaşmak olsun.
Kanalının ismi nedir ve tahmini ne zaman paylaşırsın

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Localde yapılan kurulum ile sunucuda yapılan arasında farklılıklar var.Videolar genelde localde yapılan kurulumu gösteriyor.Ücret konusunda da Sunucu ücretin ve guard ücretin olur ama forumda @Spare nın ücretsiz paylastığı k guardı inceleyebilirsin.

Oyla 0

srofire

.
.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selam emre kardeşim bana discorddan ulaşırsan seninle silkroad piyasası ve server ile alakalı bilgiler ve paylaşımlar yapabilirm :) Discord : ! İshak#0001

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.