Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Çözüldü Program kırma yardım

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
Elimde bu şekilde ortalama 5mb boyut ki bir yazılım var bu program 2 gün deneme veriyor sonra günlük 2 tl bunu süresiz veya 3 5 yıllık crack yapabilecek birisi varmı.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Forumda virüslü içerikler paylaşmazsanız seviniriz. Paylaşımınızda VT sonucunu da bildirmeniz gerekiyor

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
forumda bu sekılde paylasmak sakıncalı deılmı neydi belirsiz program tıklandıgında sadece ındır cıkması ayrıca ne programı oldugunuda solememıssın

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
Viruslumu yok canım parayla satılan bir yazılım kendisi github link verdim zaten

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
Forumda virüslü içerikler paylaşmazsanız seviniriz. Paylaşımınızda VT sonucunu da bildirmeniz gerekiyor

Referansı ne olursa olsun hocam. ilk önce rar, daha sonra VT sini eklemelisin.
Peki link vermiyorum ozaman direk geliştirici sayfasını paylaştım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

forumda bu sekılde paylasmak sakıncalı deılmı neydi belirsiz program tıklandıgında sadece ındır cıkması ayrıca ne programı oldugunuda solememıssın
Oynadığım bir oyunda çalışan tek makro yazılımı.

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Dosyayı bilgisayarınıza indirip daha sonra konuya Virus Total Sonuçlarınızı eklerseniz arkadaşlarımızın daha fazla yardım edeceğini düşünüyorum. İyi günler dilerim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.