Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Program Yapımı

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Merhabalar. Ben kervan limiti için kervan mal satınca çıkan opcode üzerinden tabloya veri işletmek istiyorum. Program dilinden anlamıyorum fakat derslerine başladım yavaş yavaş öğrenmeye başladım. C# üzerinden ne gibi işlemler yapmam lazım ? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Merhabalar. Ben kervan limiti için kervan mal satınca çıkan opcode üzerinden tabloya veri işletmek istiyorum. Program dilinden anlamıyorum fakat derslerine başladım yavaş yavaş öğrenmeye başladım. C# üzerinden ne gibi işlemler yapmam lazım ? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Yeni başlayan biri için, cok zor bir seviye bu yapmak istediğin işlem.
Kervan mal satınca, buna ancak filter üzerinden müdahale sağlayabilirsin onun içinde SSA ile aran çok iyi olması lazım..

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Cevabın için teşekkür ederim

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Visual ile Bi Programın Srclerini Cıkar Ona Bakarak Çözmeye Çalış Yada Visual c# yazılımı yaz youtube dersler cıkıyor zaten

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Gs edit ile yapılabilirmi örnek olarak bazı gslerde uniuqe rank için log tutuyordu tabloya

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Python dilini ögrenin C# zordur python ile program yapabilirsiniz + olarak SQL Server için prosedür'de gerekicek .

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
18
Düşüncen güzel fakat bu yapmak istediğin başlangıç üstü bir işlem ve bu çok zamanını alacaktır.
Python dilini ögrenin C# zordur python ile program yapabilirsiniz + olarak SQL Server için prosedür'de gerekicek .
Bu yoruma ise katıldığımı söyleyemem açıkçası, Sana önerim C# ile başlayıp programlamanın mantığını öğrenmek neden C# öneriyorum? Türkçe kaynak bulması kolay ve örnekler çok daha fazla. Programlamanın mantığını öğrendiğin zaman diğer dilleri de aynı şekilde rahatlıkla kullanabilirsin aralarında sadece syntax dediğimiz kod yazım farklılıkları oluyor :)

Silkroad için bir şeyler yapmak istiyorsan SSA hakkında bilgi sahibi olman gerekiyor. Gerekli kaynak epvp de ve Github da mevcut

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Teşekkür ederim. Olmadı guard sahibiyle konuşurum ekletmeye çalışırım bu özelliği

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.