Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Ücretsiz işine yarayacağını düşünmüyorum. Bunun için ücretli proxy hizmeti alıp deneyebilirsiniz.
Sbot proxy kullanımı hakkında bilgisini olan varmı acaba
Ücretsiz işine yaramaz ücretli proxy alıp deneyebilirsin

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Ücretli aldık da kişiden aldık süresiz dedi verdi 4 proxy her proxy iki çar açar dedi 4 den fazla açamadık çar

T

Tc_ComanDo

sorunu tam olarak anlamadım ama yarın gün içinde cevap vermeye çalışırım net olarak açıklama yaparsan.

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
sorunu tam olarak anlamadım ama yarın gün içinde cevap vermeye çalışırım net olarak açıklama yaparsan.
İp limiti olan bir serverde proxy ile fazladan çar açmak istiyor. Free proxylerde genelde çalışmıyor. Arkadaşta ücretli proxy hizmeti aldığını fakat bu proxy'ninde fazladan çar açmadığını söylüyor. Ya proxyler çöp ya da serverde pc limit v.s var. Bu da bildiğim kadarıyla MAC adresiniz ile çalışıyor.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Aylarca ücretsiz proxy kullandım 16'dan fazla çar açtım, googleden arayıp bulabilirsin.

T

Tc_ComanDo

Sağlam bi form vardı bunun için acil değilse müsait bir zaman araştırıp göndereyim.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Müsait zamanda gönderirseniz memnun kalırım
Bahsettiğim site, yıllardır kullanıyorum.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ping değerlerini kontrol et ona göre kullan tamamen ücretsiz ve %90'lık kısmını aylarca kullanabilirsin.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.