vsro
vsro vsro
vsro vsro

Pubg Mobile Yoldaş Nasıl Alınır?

  • Konuyu başlatan
  • AdminCP
  • #1

Spare

Machine Man
.
.
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
2,465
Tepkime puanı
1,767
Puanları
605
Yaş
25
Konum
İstanbul
vsroHerkese merhaba değerli vsro.org üyeleri.

Önceki konumuzda sizlere yoldaş yuvası nerede nasıl bir yoldaşa sahip olunur onu anlatmıştım.

Şuan yoldaş nasıl alınır onu anlatacağım.


Yoldaş sisteminde yanınıza bir hayvan alıp (üstteki resimdeki gibi) savaşa götüreceksiniz. Bu hayvanı düşmanınız göremeyecek bu yüzden o yanınızdayken düşmanın sizi fark etmesi gibi bir durum olmayacak. Ayrıca isterseniz diğer dostlarınızın yoldaşlarını görebilecek yada oyunda kendinizin yada arkadaşınızın yoldaşını görmek istemiyorsanız ayarlardan yoldaş görünümünü kapatabileceksiniz.
Yoldaşınızla birlikte girdiğiniz savaşlarda yoldaş tecrübe puanı (xp) kazanacaksınız daha sonra bu kazandığınız tecrübe puanları ile yoldaş ifadelerinin kilidini açabileceksiniz.

PUBG Mobile yoldaş Nasıl alınır?

Öncelikle mağazadan yoldaş sandığı almanız gerekiyor (bir söylentiye göre de oyunda topladığınız yumurtalardan ) ancak, sistem henüz aktif olmadığı için bunu mağazada bulamazsınız sistem açıldığında yazıyı tekrar güncelleyeceğiz ama kutunun resmi aşağıda var.Kutuyu aldıktan sonra açıncada içinden aşağıdaki resimdeki gibi yoldaş ve yoldaş yemeği çıkıyor. Yoldaş yemeğini daha sonra yoldaşınıza seviye atlatmak için ayrıca almanız gerekecek.Sandıktan aldığınız yoldaşınıza istediğiniz ismi verebileceksiniz. Eğer PUBG Mobile’da yoldaşınızın ismini değiştirmek istiyorsanız mağazadan yoldaş isim değiştirme kartı satın almanız gerekiyor.
 

Benzer konular

Üst Alt