Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yazılı Eğitim Pubg Mobile Yoldaş Nasıl Alınır?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
yoldas-foto.jpg

Herkese merhaba değerli vsro.org üyeleri.

Önceki konumuzda sizlere yoldaş yuvası nerede nasıl bir yoldaşa sahip olunur onu anlatmıştım.

Şuan yoldaş nasıl alınır onu anlatacağım.

Yoldaş sisteminde yanınıza bir hayvan alıp (üstteki resimdeki gibi) savaşa götüreceksiniz. Bu hayvanı düşmanınız göremeyecek bu yüzden o yanınızdayken düşmanın sizi fark etmesi gibi bir durum olmayacak. Ayrıca isterseniz diğer dostlarınızın yoldaşlarını görebilecek yada oyunda kendinizin yada arkadaşınızın yoldaşını görmek istemiyorsanız ayarlardan yoldaş görünümünü kapatabileceksiniz.

yoldas-foto-4-min.png

Yoldaşınızla birlikte girdiğiniz savaşlarda yoldaş tecrübe puanı (xp) kazanacaksınız daha sonra bu kazandığınız tecrübe puanları ile yoldaş ifadelerinin kilidini açabileceksiniz.

PUBG Mobile yoldaş Nasıl alınır?

Öncelikle mağazadan yoldaş sandığı almanız gerekiyor (bir söylentiye göre de oyunda topladığınız yumurtalardan ) ancak, sistem henüz aktif olmadığı için bunu mağazada bulamazsınız sistem açıldığında yazıyı tekrar güncelleyeceğiz ama kutunun resmi aşağıda var.

yoldas-foto-1-min.png

Kutuyu aldıktan sonra açıncada içinden aşağıdaki resimdeki gibi yoldaş ve yoldaş yemeği çıkıyor. Yoldaş yemeğini daha sonra yoldaşınıza seviye atlatmak için ayrıca almanız gerekecek.
yoldas-foto-2-min.png

Sandıktan aldığınız yoldaşınıza istediğiniz ismi verebileceksiniz. Eğer PUBG Mobile’da yoldaşınızın ismini değiştirmek istiyorsanız mağazadan yoldaş isim değiştirme kartı satın almanız gerekiyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.