Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

pure panel admin girisi..

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Pure panel admin girisi yapmak icin mevcut databasenizdeki assadaki databaseleri temizleyin

account
log
shard

akabinde panel database yi sql server manager a okutun
resimdeki gibi smc kullanici adinizi yada farkli kullanici olarak girip kaydedin
ondan sonra yada yada sunucu makine ip nizide yaza bilirsiniz bu sekilde admin arayuzune giris saylaya bilirsiniz resimdeki gibi yetkinizi kendinize gore duzenleyin resimde ki gibi ekleme yapin eger ki ip adres girmek istemiyorsaniz bos biraka bilirsiniz ortaginiz vs varsa onun ip adresi sabit ise onu yazin sabit degilse de bos biraka bilirsiniz bana 5 6 kisi ozelden yazmis bende bilmeyenler olur diye konuyu acmis bulunuyorum yardimci ola bildiysem ne mutlu iyi forumlar..

Ekli dosyalar

• pure admin.png
    pure admin.png
    135.9 KB · Görüntüleme: 29
Ü

Üye silindi 3096

online çar sayım 1 olmasına rağmen

sadece logger yani oyunda

fakat online sayısı 2 yazmakta

dbden fake user 1 yapınca sayı 3 e çıkmakta yani +1 sayı fazlası var nerden düzeltebilirim bilgin varmı :D

Demo=

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.