Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Pure panel kurtarma teleport yeri değiştirme

Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
Pure panelde karakter bugdan kurtarmayı forum sayesinde çalıştırdım şimdi ise şöyle bir sorunum var serverda Roc Mountain kapalı karakteri bugdan kurtardığım zaman ise Roc Montain yazısının ordaki noktaya teleport ediyor. Bunu nereden değiştirebilirim acaba? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 3096

Varsayılan olarak değerler bunlar girilmiş bunları kendine göre düzenle jangana çeksin mesela çarları bugta kalınca

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Jangan bilgileri altta üstteki kısmı bul fonksiyonlar klasöründen user.php içerisinden 708. satırda alttaki sayıları gir varsayılanlar yerine artık jangana çeker

LatestRegion='25000'

PosX='948.6476'
PosY='
-32.60888'
PosZ='1368.51013'

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Varsayılan olarak değerler bunlar girilmiş bunları kendine göre düzenle jangana çeksin mesela çarları bugta kalınca

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Jangan bilgileri altta üstteki kısmı bul fonksiyonlar klasöründen user.php içerisinden 708. satırda alttaki sayıları gir varsayılanlar yerine artık jangana çeker

LatestRegion='25000'

PosX='948.6476'
PosY='
-32.60888'
PosZ='1368.51013'

bu panel bende de kurulu fakat 1 haftadir bu hatayi aliyorum

SQLSTATE[08001]: [Microsoft][ODBC Driver 17 for SQL Server]Named Pipes Provider: Could not open a connection to SQL Server [53]. 1

hakan nasil coze biliriz panel acilmiyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
424
Ödül Puanları
63
Im dont sure... but i think it's to avoid chars in job mode must be teleported from any city to other with transp 5*
rlly dont tested it on mode job but check it before edit it and Good Luck !

Oyla 0
Alınan Beğeni
266
Ödül Puanları
43
bu panel bende de kurulu fakat 1 haftadir bu hatayi aliyorum

SQLSTATE[08001]: [Microsoft][ODBC Driver 17 for SQL Server]Named Pipes Provider: Could not open a connection to SQL Server [53]. 1

hakan nasil coze biliriz panel acilmiyor
Bütün dosyaları ayarladınız ve odbc ayarlarını yaptınız mı hocam

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.