Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Pure Panel Lisans Hatası

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Merhaba pure panel arşivindeki ilk paneli kurmuş bulunmaktayım ama lisans hatası alıyorum detayları resim ile ekliyorum

NOT:Admin panel ve kullanıcı paneline giriyor sadece ana ekrana gelmiyor.

anasayfa.PNG
admin.png

header.png
index.png
admin panel.PNG
user panel.PNG

K

KertenKelebek

DC: KertenKelebek#0001 bana ulaşırsanız anydesk ile bağlanıp düzenlemeleri yapabilirim

Oyla 0
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
DC: KertenKelebek#0001 bana ulaşırsanız anydesk ile bağlanıp düzenlemeleri yapabilirim
hocam dc olarak ekledim kabul etmediniz ve öncelikle dc üzerinden yardımcı olacaksanız forumda konu açmamanıza gerek yok burada konu açıyoruz ki hem bana hem aynı sorunu olabilecek sonradan herkese yardımcı olmak adına buraya çözümü yorum olarak paylaşabilirseniz sevinirim. güvenlik açısından sunucuda kurulu olduğundan dolayı kimse sunucusunu ve pc sini paylaşmak zorunda değil forum amacı budur buradan yardımcı olalım lütfen

Oyla 0
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Çok sayıda arkadaşlık isteği olduğu için yeni istekleri fark edemiyorum. DM kutum doğrudan mesaj atmanız için müsait. Birkaç sayfada kod silmeniz gerekiyor ve ek olarak ödeme yöntemi entegrasyonundan bahsedip onaylarsanız size eklemeyi düşündüğüm için doğrudan discord üzerinden iletişim kurmanızı istemiştim.

Pure panelin lisans kodu olan hali bilgisayarımda kurulu değildi bu yüzden değiştirilmemiş olan dosyayı yerinde düzenlemek istedim. Bilgisayarınız veya sunucunuzun mahremiyetine saygı duyuyorum güvenmediğiniz taktirde erişim sağlatmamanız en doğrusu :) Dediğiniz gibi yapalım forumun amacına uygun olsun, aşağıdaki düzeltmeleri yapabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğim ödeme yöntemini eklemek isterseniz daha önce konu hazırlamıştım: Paylaşım - Pure Panel Hipopotamya E-PİN Entegrasyonu

Lisansı devre dışı bırakma:
Arşivdeki yolu: fonksiyonlar/header.tpl

Kaldırılması gereken kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Konu dışı, kendi geliştirdiğim paneli denemek istersen ücretsiz lisans tanımlayabilirim buda tanışma bahanesiyle uzattığım zeytin dalı olsun :)
lisanslar konusunda bir fikrim yok süreli mi süresiz mi bilmiyorum şuan geliştirme aşamasındayım sunucuyu açacağım zaman sağlam panele ihtiyacım olacak demek isterim sonuçta emeğe saygım var herzaman süreli lisans bile olsa fiyatlar uygun ise devam ettirmek isterim ... başarılar çözüm için teşekkürler çözüldü olarak değiştiriyorum

Oyla 0
K

KertenKelebek

lisanslar konusunda bir fikrim yok süreli mi süresiz mi bilmiyorum şuan geliştirme aşamasındayım sunucuyu açacağım zaman sağlam panele ihtiyacım olacak demek isterim sonuçta emeğe saygım var herzaman süreli lisans bile olsa fiyatlar uygun ise devam ettirmek isterim ... başarılar çözüm için teşekkürler çözüldü olarak değiştiriyorum
Teşekkür ederim. :)

Oyla 0

zapar308

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorunu çözdün mü?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.