Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sohbet Muhabbet Pure Panel Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar paneli duzgun kurdum resimdeki gibi bir hata aliyorum sorunu nasil cozerim iyi forumlar panel hatasi.png

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
Sorun belli odbc diyor pure panel dbsini odbc eklemelisin aklıma başka bişey gelmiyoe veya inethub dosyalarını kurcalayabilirsin kanka bunların haricinde aklımda bişey yok

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sorun cozulmedi konu kilit >>>

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
@AleriyaSama @Spare konuyu kitlermisiniz sa kullanici adinin sifresini degistirip panel dosyasi config tekrar editlendi sorun cozuldu

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Konu Kilitlenmiştir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.