Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Purepanal Register Sorunu

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaslar, tum bilgiler dogru yazilip guvenlik kodu dogru girildigi halde kayit olurken panel bir hata verip kaydi tamamlamiyor. Konu hakkinda bilgisi dusuncesi olan varsa yardimi icin simdiden tesekkurler.

Hata: Your security code incorrect. (Hatali guvenlik kodu)

1645596872777.png

Not: Sorunu cozmek yerine bu guvenlik kodu sorgusunu iptal etme yontemini bilen bir arkadasta yardimci olabilir, guvenlik kod sorgusunu kokten kaldirabiliriz.

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
reg_users.php'de 129. satırda (temaya göre değişebilir)
}else if($_POST['guvenlikKodu'] != $_SESSION['guvenlikKodu']) { $data['status']="error"; $data['text']=$dils['rhata9']; echo json_encode($data); }
Şu seçili kısmı silmen yeterli olabilir. IIS yüklü olmadığı için test edemiyorum.
Screenshot_2.png

kodu silersen o hatayı vermeyebilir ve güvenlik kodsuz kayıt olunabilir. Oraya i tavsiye ederim. Eğer captcha eklemezsen saldırı yaşayabilirsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Tesekkur ederim kardes, sorun domainle alakaliymis, direk sunucu IP'si uzerinden register yapilinca sistem sorunsuz calisiyor, ama domain uzerinden IP'ye yonlendirmeyle baglanip register yapilirsa bu hatayi veriyor, neden oldugunu bulamiyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.