Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım PurePanel Hakkında

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar Ek bir Sunucu Alıp Pure Panel'i Server'imda kullanmak istiyorum Yanlız Daha önce hic kullanmadım ve Başka bir Sunucudan Server'a Hic yönlendirme yapmadım Bu konuda bana yardımcı ola bilecek arkadaş varmı mesela Diğer Ayrı sunucuda barınan pure panel Ddos vs birşeyden etkilenirmi
İp Görünme gibi bir sorun oluşurmu Şimdiden Teşekkürler

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Merhaba Arkadaşlar Ek bir Sunucu Alıp Pure Panel'i Server'imda kullanmak istiyorum Yanlız Daha önce hic kullanmadım ve Başka bir Sunucudan Server'a Hic yönlendirme yapmadım Bu konuda bana yardımcı ola bilecek arkadaş varmı mesela Diğer Ayrı sunucuda barınan pure panel Ddos vs birşeyden etkilenirmi
İp Görünme gibi bir sorun oluşurmu Şimdiden Teşekkürler
İsteyen adam web sitesini barındırdığın sunucunun ip adresini her türlü öğrenebilir.Web sitesini ayırmaktaki amaç site üzerinden gelecek saldırıların oyunu etkilemesini engellemektir.Web sitesi ve oyunu aynı sunucuda tutarsan client tarafından ip gizlesen bile web sitenden öğrenirler.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
İsteyen adam web sitesini barındırdığın sunucunun ip adresini her türlü öğrenebilir.Web sitesini ayırmaktaki amaç site üzerinden gelecek saldırıların oyunu etkilemesini engellemektir.Web sitesi ve oyunu aynı sunucuda tutarsan client tarafından ip gizlesen bile web sitenden öğrenirler.
wepsite ipsi sunucular ayrı olacagı icin önemsizde client ip ögrene bilirmi bu yoldan ?

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Ben daha önce sunucular ayri sekilde panel kurmadım bu şekilde hep satin aldm ama kendim ögrenmek istiyorum

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
kac gb sunucu alsam sorun yaşamam ?
Kaç gb konusunda çok yüksek bir şeye gerek yok ama onu sunucuyu alacağın firmaya sorarsan sanıyorum onlar daha iyi bilir.Ayrı sunucuya kurarken portları ip ye özel açacaksın bilgiler kısmında diğer sunucuya ait olan bilgileri gireceksin.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,384
Ödül Puanları
113
Ben daha önce sunucular ayri sekilde panel kurmadım bu şekilde hep satin aldm ama kendim ögrenmek istiyorum
Port açarken belirli bağlantıya izin ver gibi bir yer var buradan hallediliyor sanırım pc başında değilim bakamıyorum şuan bende hep düşündüm aklıma o kısım geldi:)

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Kaç gb konusunda çok yüksek bir şeye gerek yok ama onu sunucuyu alacağın firmaya sorarsan sanıyorum onlar daha iyi bilir.Ayrı sunucuya kurarken portları ip ye özel açacaksın bilgiler kısmında diğer sunucuya ait olan bilgileri gireceksin.
teşekkür ederim öğrenicez artık cünkü artık oyun kurucu firmalar bitmiş okey dönüyor :)

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Ayrıca Panelin Piyasaya Sunulması bir yandan iyi bir yandan düşündürücü bi durum paneli daha önce kullann bir cok server var diye biliyorum inş sorun yaşamam :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.