Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım PurePanel Hakkında

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Teşekkür ederim Herkese Hayırlı iftarlar Allah 'a emanet Bugünlük bukadar zaman ayıran bilgisini bizler ile paylaşandan Allah Razi olsun Herkese iyi forumlar

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Öncelikle paneli ayrı bir sunucuya kurdugunuzu varsayıyorum daha sonra anamakina ya gelip firewall üzeriden 1433 portuna izin verip site sunucusunun sql bilgilerini çekmesi için en önemli detayı atlamıyoruz 1433 portuna izin verdiniz ama herkeze açık oldu ne yapıyoruz izin verdiğimiz kurala 2 tık yapıp Scope panel sunucu ip giriyoruz ki sadece panel sunucumuz bilgileri çeksin

Ü

Üye silindi 3096

Öncelikle paneli ayrı bir sunucuya kurdugunuzu sayıyorum daha sonra anamakina ya gelip firewall üzeriden 1433 portuna izin verip site sunucusunun sql bilgilerini çekmesi için öneli detayı atlamıyoruz 1433 portuna izin verdiniz ama herkeze açık oldu ne yapıyoruz izin verdiğimiz kurala 2 tık yapıp Scope panel sunucu ip giriyoruz ki sadece panel sunucumuz bilgileri çeksin
Yaptıktan sonra birde bi kontrol etsin güvenlik duvarı açık mı kapalı. Mı diye sadece gelişmiş güvenlik kısmından port izin verip engellemesin güvenlik duvarı aktif etmedikten sonra bir işe yaramıyor 😀 bunu neden dedim dersen geçenlerde birisi böyle yapmıştı o yüzden

1E826067-A86A-4699-8879-0EC893CE79D3.png

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Yaptıktan sonra birde bi kontrol etsin güvenlik duvarı açık mı kapalı. Mı diye sadece gelişmiş güvenlik kısmından port izin verip engellemesin güvenlik duvarı aktif etmedikten sonra bir işe yaramıyor 😀 bunu neden dedim dersen geçenlerde birisi böyle yapmıştı o yüzden

Ekli dosyayı görüntüle 7183
İlginç bazen vicdan mı yapıyorsun nedir normalde senin databaseyi çekmen gerekirdi :ROFLMAO:

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ansızın db nizi çalabilirim ayık olun kızlar.
imza: Hekırboyz01

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Bak bakayım ben yukarıda ne yazmışım . Senin dediğin gibi açığı yok mu yazmışım yoksa "SQL İnjection felan yok" mu ? Tabi iyi okumadan birilerini bozacağım diye her konuya atlamamak gerek.Senin databaseyi çekememe sebebin işsizlikten değil de bilmemekten kaynaklanıyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.