Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım PurePanel Hakkında

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
reg_users.php kayıt postundaki kullanıcı adına iyi bakmadın :D galiba
sadece merakımdan indirip baktım 8 temanında hepsine backdoor niyetiyle bırakılmış birşey göremedim. Siz doğru panelden bahsettiğinize eminmisiniz?

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ee noldu şimdi sw elemi geçirdik :D

9e0199f77ba0b18cfb6cb36f479c4250.gif

TRNaX

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Merhaba Arkadaşlar Ek bir Sunucu Alıp Pure Panel'i Server'imda kullanmak istiyorum Yanlız Daha önce hic kullanmadım ve Başka bir Sunucudan Server'a Hic yönlendirme yapmadım Bu konuda bana yardımcı ola bilecek arkadaş varmı mesela Diğer Ayrı sunucuda barınan pure panel Ddos vs birşeyden etkilenirmi
İp Görünme gibi bir sorun oluşurmu Şimdiden Teşekkürler
yapman gereken porta özel ip üzerinden izin vermek dosyaları bir yere kurucaksın ve SQL verilerini Ana makineden çekiceksin bu sayede logger ı da 2. Panel makinesinde açıcaksın ek olarak logger i guardsız giriş yapmak içinde Ana makineden Panel makinesine Guardsız agent ve gatewayı açacaksın

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
ya ciddiye bile alamıyorum seni sana cevap vermek acizlik senin gibi birinin yapabileceği bir şey değil zaten :D kullanan arkadaşlara diyorum hala gönül rahatlığıyla
kullanabilirsiniz. Konuya daha fazla yorum yapmayacağım cünkü anlattıklarımdan gram anlamayan insanlarla tartışmak sadece vakit kaybı.
ben dalga geçiyorum :D Ha dersen ki kozlarımızı paylaşalım...

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Bende Mıknatıs var heral :D yada cekim gücüm kuvvetli :) biz ne konu acıyoruz olay noluyor ben zaten bu paneli php kurmayi ögrenmek icin denerim piyasada milletin 3 5 kurusuna tennezzül eden adamların yaptıgı panelden hayır geleceğinide sanmıyorum amac öğrenemek :) panel cok iyidir o ayrı mesele suan bir cok kişi bu lisanssiz paneli lisans adi altinda farklı temaları kullanip satiyor ;)

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
seni bozma gibi bir niyetim yok sadece sallamasyon yapma diyorum sana direk olarak şunu denemeni önereyim boşluk ile kayıt al kullanıcı adı "deneme sro" olsun mesela dene bakalım sqle ne geçiyor bişeler bilmeden burada gö.ümden bişeler uydurma gibi bir şey yapmam sadece vakit kaybı biraz php üzerine araştırmalar yap sen bence ben 2 dakikalık bir işlemle yapılacak bir sorun olmadığını belirttim ha boş işlerle uğraşacak bir kişiliğimde yok senin verdiğin 3 linkle uğraşacak bir insan değilim yani kısacası paneli kullanmayın demiyorum aksine kullanın diyorum ama php hakkında bir şey bilmeden burada ahkam kesmeyin ha şimdi dicen nereye bilmiyorum biliyorum bilseydin o paneli kullanmak yerine kendi panelin olurdu.
Böyle basit oyunlarla kaçmaya çalışıyorsun ve daha komik duruma düşüyorsun. @SonPadisah arkadaş büyük ihtimal yeni panel hazırlığında o yüzden satış politikası bu sanıyorum.Neymiş boşlukla üyelik alıyormuşsun hadi sen boşlukla üyelik almaya devam et.Bu arkadaşın nasıl kendi kazdığı kuyuya düşen değişik arkadaş olduğunu anlamanız için şu konudaki yorumlarını okuyabilirsiniz. Duyuru - Bilinen PurePanel sorunları;

Pure panel hakkındaki arkadaşın yorumu ;
ağzına sağlık tamda bundan bahsediyorum :D hani bir eleştiri yapacaksan önce kendin kullanmıcaksın sonra diceksinki böyle böyle ama bunlar kendileri kullanıp milletin kafasında algı yaratıyorlar

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
Kafanın içinde olmak isterdim üsttede aynı şeyi bellirttim zaten paneli kullanabilirsiniz senin gibi 2 3 çapulcunun yapabileceği hiç bir şey olmadığınıda söyledim lafiminda hala arkadasindayim sen googleye vsro panel yazmaya devam et gülünç insanlarsınız ya 😂
Amma boş yaptın . Tabi adam olmak dile kolay.Sizin gibiler genelde ya sağdan soldan duyduğu hurafeleri gerçekmiş gibi anlatır ya da kendi yalanına kendi inanır. Kanıtla denildiğinde de "Ben o kadar işsiz miyim" diyorsun 😂 Şimdi ben sana ne anlatayım ? Yada anlatsam anlayacak mısın ? Ben panel sıkıntısız dememişim SQL injection yok demişim aksini kanıtlayabiliyorsan link vermişim buyur kanıtla.Sen bana boşlukla kullanıcı oluşturuyoruz diyorsun.Şimdi ben bu kafaya ne diyeyim ?

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Fortress War da masterin yaptigi yorum yeri var oraya sql kodlari yazilabiliyor ya hani, bu lamerde panelden ayni sey yapilabilecek diye saniyor ondan bu havalanmalari 😂 Atilan diger konuya baktim admin panele ip koruma eklenemiyor demisler... yo gayette ekleniyor kendim test ettim. Panel temalari arasinda farkta olabilir..

Son olarak acik kaynak bir paneli duzeltemeyecek adam hic server acmasin zaten. Gayette kolay hatalarin duzeltilmesi ve acikca birakilmis "BACKDOOR" yok!

Bir panel ogrendiniz diye basimiza coder kesiliyorsunuz, yerim sizin coderliginizi

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba Arkadaşlar Ek bir Sunucu Alıp Pure Panel'i Server'imda kullanmak istiyorum Yanlız Daha önce hic kullanmadım ve Başka bir Sunucudan Server'a Hic yönlendirme yapmadım Bu konuda bana yardımcı ola bilecek arkadaş varmı mesela Diğer Ayrı sunucuda barınan pure panel Ddos vs birşeyden etkilenirmi
İp Görünme gibi bir sorun oluşurmu Şimdiden Teşekkürler
guzel

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.