Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

PurePanel tarafından dolandırılmam hakkında detaylar

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Adamın demek istediği bilmemekten kasıt değil, piyasada adı olmayan insanlar veya saçma sapan şöyle edit yapilir böyle edit yapilir denen insanlardan bahsediyor. İşi bilmek için illa yazılım-grafik öğrenmek şart değil forumu takip eder az çok kendi editini yapar sunucusunu gidip kendi alır bilindik yerden (Silkroad sunucu satış firmaları hariç ✖) aynı şekilde panelide yıllardır piyasada olan adı bilindik ve binlerce serverin sorunsuz çalıştığı remodan alır keza guardida f8 ile anlaşıp kullanırsa başına böyle sorunlar gelmez. Burada @predatorZ ücretsiz teklif geliyor diye deneme amaçlı kullanmaya başlıyor ama gel gelelim bu piyasada ücretsiz şeylerden hayır gelmiyor, @minikbirkul da bunu bildiği için buna itafen yazmış ve doğruda söylemiş. Neyini bu kadar uzattın neyi bu kadar çelişkili geldi sana orayı ben anlamadım @sarkolata ?

Bana yazdığına cevap veriyorum ben kendisinden para ile satın almak istedim niye diye sorarsanız hem vsro org de gördüm hemde başka serverlerde kullanıldığını gördüm yani dümdüz balıklama atlamadım, kendisinin parasız vermeyi teklif etmeside tamamen karşılıklı bir durum içindi grafik karşılığında panel sağlamayı teklif etti. Ben bundada bir sakınca görmüyorum iki tarafta win win ama gel gelelim eleman hırsızlık yaptı oda onun karaktersizliği kendimde bir hata görmüyorum.

Bu arada herkes remo F8 diyorda benim anlamadığım bu vatandaşlar bu piyasanın tekeli mi? En iyileri bunlar mı olmak zorunda.. bana göre pure dolandırıcı olmasa remodan iyiydi hem tasarım hem özellik bakımından daha hoş özellikleri vardı, aynı şekilde maxiguard kullanıyorum ve şuana kadar en ufak bir problem yaşamadım özellikleride çok tatmin edici.

Son düzenleme:

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Bana yazdığına cevap veriyorum ben kendisinden para ile satın almak istedim niye diye sorarsanız hem vsro org de gördüm hemde başka serverlerde kullanıldığını gördüm yani dümdüz balıklama atlamadım, kendisinin parasız vermeyi teklif etmeside tamamen karşılıklı bir durum içindi grafik karşılığında panel sağlamayı teklif etti. Ben bundada bir sakınca görmüyorum iki tarafta win win ama gel gelelim eleman hırsızlık yaptı oda onun karaktersizliği kendimde bir hata görmüyorum.

Bu arada herkes remo F8 diyorda benim anlamadığım bu vatandaşlar bu piyasanın tekeli mi? En iyileri bunlar mı olmak zorunda.. bana göre pure dolandırıcı olmasa remodan iyiydi hem tasarım hem özellik bakımından daha hoş özellikleri vardı, aynı şekilde maxiguard kullanıyorum ve şuana kadar en ufak bir problem yaşamadım özellikleride çok tatmin edici.
Dostum işin özeti bu devirde babana bile güvenmeyeceksin, daha iyi olması beni bağlamaz stabil olması benim için önemlidir. Sonuç olarak bir tarafta yılların paneli var diğer tarafta işe yeni girilmiş ve ortaklaşa yapılan bir iş var, dedemin bir sözü vardı "karına ortak ol malına olma" derdi. Ortaklaşa yapılan işten hayır gelmez, iki taraf ne kadar düzgün olursa olsun yeri gelir öfkelenirsin durum başka bir hal alır.

İkinci mesajına gelirsek piyasada f8 den daha sağlam stabil bir guard firması önermeni bekliyorum veya panel olarakta piyasada remodan daha stabil sorunsuz panel satışı yapan bir yer varsa buyur ekle konuya öğrenmiş oluruz tekel olmadıklarını ? (Amaç diğerlerini kötülemek değil sadece işinin hakkını yıllarca veren adamın hakkını yedirmemek)

Son olarakta derdim bunlar değil adamın doğru düzgün yazdığı bilgilendirme mesajına gelen tepkinin sebebi nedir neden bu kadar zoruna gitti bu mesaj forumdakilerin onu anlamış değilim.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Dostum işin özeti bu devirde babana bile güvenmeyeceksin, daha iyi olması beni bağlamaz stabil olması benim için önemlidir. Sonuç olarak bir tarafta yılların paneli var diğer tarafta işe yeni girilmiş ve ortaklaşa yapılan bir iş var, dedemin bir sözü vardı "karına ortak ol malına olma" derdi. Ortaklaşa yapılan işten hayır gelmez, iki taraf ne kadar düzgün olursa olsun yeri gelir öfkelenirsin durum başka bir hal alır.

İkinci mesajına gelirsek piyasada f8 den daha sağlam stabil bir guard firması önermeni bekliyorum veya panel olarakta piyasada remodan daha stabil sorunsuz panel satışı yapan bir yer varsa buyur ekle konuya öğrenmiş oluruz tekel olmadıklarını ? (Amaç diğerlerini kötülemek değil sadece işinin hakkını yıllarca veren adamın hakkını yedirmemek)

Son olarakta derdim bunlar değil adamın doğru düzgün yazdığı bilgilendirme mesajına gelen tepkinin sebebi nedir neden bu kadar zoruna gitti bu mesaj forumdakilerin onu anlamış değilim.

Şimdi ben bu konulara dahil olmak istemiyorum fakat neden tepki geldiğinden bahsedeyim. bu arada yanlış anlaşılma olmasın f8 ile yada remo ile daha önce çalışma fırsatım olmadı herhangi bir alıp veremediğim yada tanışıklığımda yok.

Ama bu piyasada onlar kadar iyi olmasada dürüstçe iş yapan ve işinin hakkını veren çok fazla insan var bunlarıda görmezden gelmemek lazım. şimdi örneklendirmeler yapardım ama gerek yok herşey ortada zaten

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
@takiru anlatmak istediğimi anlamış ve yeteri kadar açık olarak tekrar anlatmış. Halen daha anlamayanlar beynine .dll kodlasın. Ne saçma, ön yargılı insanlar oldunuz. Anlatılanı bile anlamıyorsunuz resmen. Birinin ağzı yanmış, yıllardır ağzı yananlar var, bilen birisi olarak bilindik kişileri söylüyorum ben. Yanarsa yansın banane, tohumuna paramı saydım :D

XANTOS

.
Alınan Beğeni
491
Ödül Puanları
63
kardeşim öyle yapacagınıza direk iletişim bilgilerine banka hesabı ekleyin öyle ödeme yaptırın en garantisi o ben hiç bulaşmıyorum ******** vs vs birde payment ve ******** serverda en az 150 kişi veya 100kişi adam olmazsa iş birliği yapamayacagını söylemişti yani kurmamıstı o sözü söylediklerinden beri sadece bankamı kullanırım ben başın agrımaz temiz iş
Bunu önermem şikayet edılırsenız vergi dairesi tüm dökümü çıkarp vergi cezası kesıcektır bana 100 bin tl kestiler 2017 de :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.