Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Yardım PvP Silk Sistemi

DenSox

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Elinde pvp silk sitemi olan var mı ? PvP kazandıkça silk kazandıran bir sistem

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,402
Ödül Puanları
113

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Prosedür bilgin var ise KguardEDGE Üzerinden bilgi verebilirim eğer yok ise uğraşırsın..

K4R4

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Herhangi bir guard olmadan bunu kolaylıkla oyuna anlık yansıyacak bir şekilde yapabilirsin.
Sadece Puan yerine veya puna ek olarak

@UID=Tb_user'daki kullanıcı adı
@Silk= verilecek silk miktarı

declare @OrderNumber int = (SELECT MAX(OrderNumber) FROM SRO_VT_ACCOUNT.dbo.SK_SilkBuyList)+1
exec SRO_VT_ACCOUNT.CGI.CGI_WebPurchaseSilk @OrderNumber ,@UID,@OrderNumber ,@Silk,1

Bu da silki veren proc

USE SRO_VT_ACCOUNT
GO
ALTER PROCEDURE [CGI].[CGI_WebPurchaseSilk]
@OrderID VARCHAR(25),
@UserID VARCHAR(25),
@PkgID INT,
@NumSilk INT,
@Price INT
as
DECLARE @UserJID INT
DECLARE @SilkRemain INT
--DECLARE @PointRemain INT
SET @UserJID = CGI.getUserJID(@UserID)
IF( @UserJID >= 0)
BEGIN
IF( not exists( SELECT OrderNumber from SK_SilkBuyList where OrderNumber = @OrderID))
BEGIN
BEGIN TRANSACTION
IF( not exists( SELECT * from SK_Silk where JID = @UserJID))
BEGIN
INSERT SK_Silk(JID,silk_own,silk_gift,silk_Point)VALUES(@UserJID,@NumSilk,0,0)
--INSERT Silk Own
INSERT SK_SilkBuyList(UserJID,Silk_Type,Silk_Reason,Silk_Offset,Silk_Remain,ID,BuyQuantity,OrderNumber,SlipPaper,RegDate) VALUES( @UserJID,0,0,@NumSilk,@NumSilk,@PkgID,1,1,'User Purchase Silk from VDC-Net2E Billing System',GETDATE())
INSERT SK_SilkChange_BY_Web(JID,silk_remain,silk_offset,silk_type,reason) VALUES(@UserJID,@NumSilk,@NumSilk,0,0)
END
ELSE
BEGIN
SET @SilkRemain = CGI.getSilkOwn99(@UserJID)
UPDATE SK_Silk SET silk_own = silk_own + @NumSilk WHERE JID = @UserJID
--INSERT Silk Own

INSERT SK_SilkBuyList(UserJID,Silk_Type,Silk_Reason,Silk_Offset,Silk_Remain,ID,BuyQuantity,OrderNumber,SlipPaper,RegDate) VALUES( @UserJID,0,0,@NumSilk,@SilkRemain + @NumSilk,@PkgID,1,1,'User Purchase Silk from VDC-Net2E Billing System',GETDATE())
INSERT SK_SilkChange_BY_Web(JID,silk_remain,silk_offset,silk_type,reason) VALUES(@UserJID,@SilkRemain + @NumSilk,@NumSilk,0,0)
END
IF (@@error <> 0 or @@rowcount = 0)
BEGIN
SELECT Result = 'FAIL'
ROLLBACK TRANSACTION
RETURN
END
SELECT Result = 'SUCCESS'
COMMIT TRANSACTION
RETURN
END
ELSE --else if order
BEGIN
SELECT Result = 'ORDEREXIST'
END
END
ELSE
BEGIN
SELECT Result = 'NOUSER'
RETURN
END

SET QUOTED_IDENTIFIER OFF

Buda oyun içine yansıması

1676393272258.png

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
pvp silk sistemi diye başlıkta belirtmiş paylaştığın prosedürün daha içeriğini bilmiyorsun @K4R4 önce konuyu anla sonra yorum yap dostum bu tür konulara bakmak isteyen adamı drekt olarak yanlış yönlendirme lütfen ..

K4R4

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Tabi efendim....
Google'a direk vsro pvp fetch yazınca bir çok yerde zibilyon tane çıkan proc'un içerisinde ben sadece anlık silk verme kodunu yazdım, adam daha öncede kullanmış yanlış yönlendirme veya guard belirtmemiş, örnek bu aşağıda neden notice gitmiyor diye soran birisinin konusu bunun içine ödül eklerse ödülü gider, bence sen konuyu anlayamamışsın

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
3
ZeoPanel kullanırsanız istediğiniz sistemi direk olarak basit bir hareketle kullanabilirsiniz ayrı hwid limit sistemide kguard edge ve maxiguard a göre hazır şekilde :)

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar guardla panelle falan ilgisi olmayan bir ödül sistemi bu. 2015-2016 yıllarında eklemiştik. O sistemi yeni kurduğum sw de iptal ettik ama neyin iptal edildiğini hatırlayamadım ve bulmaya çalışıyorum. Eski yedekleri kurdum tablo isimlerine prosedürlere bakınıyorum belki bulurum diye. Jangan önünde pvp yaptığınız ve yendiğiniz her oyuncu için 1 silk hediye eden bir sistemdi ve yukarıda K4R4 nın ekran görüntüsü gibi yazardı
Yedeklerini biz mi geri döndürelim ne istiyosun bizden dostum

Alınan Beğeni
32
Ödül Puanları
18
Elinde pvp silk sitemi olan var mı ? PvP kazandıkça silk kazandıran bir sistem
var dama ücretli
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Arkadaşlar guardla panelle falan ilgisi olmayan bir ödül sistemi bu. 2015-2016 yıllarında eklemiştik. O sistemi yeni kurduğum sw de iptal ettik ama neyin iptal edildiğini hatırlayamadım ve bulmaya çalışıyorum. Eski yedekleri kurdum tablo isimlerine prosedürlere bakınıyorum belki bulurum diye. Jangan önünde pvp yaptığınız ve yendiğiniz her oyuncu için 1 silk hediye eden bir sistemdi ve yukarıda K4R4 nın ekran görüntüsü gibi yazardı
tetiklemeler guard veya panel üzerine yazılmış olabilir bu gayet normal birşey. eğer kendi prosedürlerinde neyi iptal edince çalışmıyorsa tabloyu silmiş olabilirsin veya direk çalıştıran prosedürü veya tetikleme addlogchar eventid 20 eklentisini veya hala çalışıyordur silk verme kapatmış olabilirsiniz

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Hangi tabloda olabilir, içeriğinde ne olabilir vs. Bir şekilde bulabilirim ipucu lazım
Merhaba , bildiğim kadarıyla pvplerin prosedürleri SRO_VT_LOG --> Programmability ---> Stored Procedures --> System Stored Procedures --> dbo._AddLogChar içindeki kodda ''as'' diye bir kod var ondan sonra eklenen kodlara bakabilirsin mesela bende
IF (@EventID = 20) and (@Desc like '%no job, Neutral, % no job, Neutral, %') and (@Desc not like '%no job, Neutral, Murderer% no job, Neutral, Murderer%') --PvP Rank BEGIN EXEC Panel.dbo._PvpRanking @CharID,@Desc END DECLARE @CM varchar(128) = (SELECT CharName16 FROM SRO_VT_SHARD.dbo._Char where CharID = @CharID)
Böyle bir kod var EventID 20 heralde pvpnin olduğunu ve eğer bir kill olursa panelde pvp ranking tablosunu güncelleyen bir kod yani EventID=20 olan yerlere bakabilirsin

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.