Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Quest Penceresini Nasıl Düzeltebilirim

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,760
Ödül Puanları
213
Interface içinde midir acaba diye düşünüyorum.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,891
Ödül Puanları
113
Birşeyler Denedim Fakat Olmadı Nasıl Çözücem Bu Sorunu Bilmiyorum :/
bunu çözsen filter sıkıntın var niye boşu boşuna uğraşıyonki whitelist bi filtere sahip değilsen her türlü şeyi yapsanda başaramıyacaksın sonuçta (internette gezmeyen bir sürü exploit var ) al maxiguard istediğin herşey var

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
18
bunu çözsen filter sıkıntın var niye boşu boşuna uğraşıyonki whitelist bi filtere sahip değilsen her türlü şeyi yapsanda başaramıyacaksın sonuçta (internette gezmeyen bir sürü exploit var ) al maxiguard istediğin herşey var
Mesele Filter Veya Guard Degilki (Maxiguardı) Kötülemek İçin Demiyorum. Fakat Bazı Şeyleri Yaparak Ögrenmek İstiyorum Bu Kötü Olamaz Yani

Oyla 0
Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Link atardım fakat yasak old mainpop yaz google 2tane sonuç var oralarda ara

Oyla 0
Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Fazla yardım edemiyorum kusura kalma bis işten para kazananlarda var yoksa ben sana ücretsiz yardım ederdim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Sro_client olly ile aç bu adresten su adres kadar NOPLA 006a28ff ve 006a295f ama Sri client yedek al

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.