Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Questler gözükmüyor

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
Oyunda premium görevi vb görevler gözükmüyor sorun neden olabilir acaba ? 80 level olan charlarda gözükmüyor bunu nasıl aktif edebilirim

1605984082219.png

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
954
Ödül Puanları
93
Databasede _refquest te gorevleri hangi level araligi gorecegi yazior hatta @Sieger görev ekleme konusunda net bir sekilde gosterilmistir o kısım ordan inceleyip istedigin cevaba ulasabilirsin

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
Sorun charı 80 level yaparken panelden yapmam ile alakalı normal bir char 80 level olduğunda gözükmekte sorun tamamen benim ile alakalıymış forumuda rahatsız ettik hakkınızı helal edin :):)

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Sorun charı 80 level yaparken panelden yapmam ile alakalı normal bir char 80 level olduğunda gözükmekte sorun tamamen benim ile alakalıymış forumuda rahatsız ettik hakkınızı helal edin :):)
Konunuz #ÇözümlenenSorunlar bölümüne taşınmıştır. :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.