Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Paylaşım Railway Empire (Epic Games 10 - 17 Eylül'e Kadar Bedava!)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

1599169725340.jpeg
Railway Empire
ABD, 1830: "Yeni Dünya" yükselişinin zirvesinde. Sanayi hızla gelişiyor ve herkes Kuzey Amerika'da mutlak güç olmak için yarışıyor. Şirketini 20. yüzyılın en iyilerinden biri haline getirmek için rakiplerini geride bırakman ve üstünlük sağlaman gerekiyor!
Özellikler
  • Geniş kapsamlı seferinde bu devasa kıtanın tüm kıyılarını adım adım dolaşarak ABD'deki ekonomik fırsatları kendi çıkarına kullan.
  • Geniş bir demiryolu ağı kurup yolcularla ürünler için en iyi taşıma seçeneklerini sağlayarak Demiryolu İmparatorluğunu başarıya taşı.
  • Çeşitli senaryolardaki zorlukları ve görevleri kusursuz şekilde tamamla veya maddi sınırlamanın olmadığı inşaat modunda kendi mükemmel demiryolu ağını yarat.
  • 40'ın üzerinde tarihi lokomotifi ve 30'un üzerinde farklı vagonu elde et, zayıf ve güçlü yönlerini öğrenerek bunlardan en verimli şekilde faydalanmanın yolunu bul.
  • En fazla üç rakip şirkete karşı üstünlük sağlamak için yarış ve hatta emeklerini boşa çıkarmak için haydutlarla ve casuslarla çalış.
  • "Sürücü" özelliği sayesinde kendi demiryolu ağını keşfet ve birinci kişi bakış açısıyla makinist odasından muhteşem manzarayı izle.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.