Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Region geçiş kapatma ( Sadece yürüyerek geçenler için )

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Adsız.png

Merhaba, Yan yana olan 2 region var ve A regionundan B regionuna yalnızca yürüyerek geçişi kapatmak istiyorum. Yani yürüyerek geçilemeyen bölgeye teleport oluna bilinmeli.

Bunun için SroMapEditor + SroMapToNavmeshData kullanarak o bölge sınırlarına objeler yerleştirdim. Fakat bu verimli bir yöntem olmadı. Yanıtlayan herkese şimdiden teşekkürler.

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
navmesh yaptım diyorsun o zaman yapacağın işlem bu dll yi kurup yeşil olan bölgelerede obje yerleştirmen gerek :D

www.vsro.org/konular/girilmeyen-yerlere-zorla-girmek-vsro.1276/

dosyadaki sro_client.exe kullanma dll yi kullan fakat kendi exene inject et öncelikle

yedekle ama orjinal exenide lazım olursa diye falan :D

Bu dll ile navmesh içerisinden geçmek mümkün mü oluyor yani tam olarak anlayamadım :D eğer öyleyse benim işimi navmesh eklemek çözmeyecektir :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

tamam şimdi anladım navmesh te ki boşlukları gösteriyor :D ben de alana 1 kaç k mob atıp nereden çıkıyorlar diye bakıyordum :D teşekkürler hakan :D

Yine de bölgeye yalnızca yürüyerek girişi Shard üzerinden kapatmanın bir yolu varsa bilmek isterim.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
Konunuz #ÇözümlenenSorunlar bölümüne taşınmıştır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.