Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vSRO Çözüldü Regional Map sorunu hk.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
Değerli arkadaşlar,

Regional Map, yani M'ye bastığınızda bulunduğunuz alanı yakından gösteren mapla ilgili bir yol gösterin lütfen.

Sorun şu; FGW; M'ye basınca taklamakanı gösteriyor. Direkt olarak FGW içeriğini görmek istiyorum.

Bu konuda daha önce bir iki arkadala bir kaç mesaj yazdım.. Gelen cevaplar "incelersen görürsün" gibi mesajlar oldu.
Bu konuda istediğim yardım sadece hangi txtlerde ne nedir ? neyi nereye göre ölçüp biçerek değiştirmek gerekli.
Şimdiden teşekkürler.

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
Worldmap_mapinfo.txt ve textzonename.txt (bunun adini tam hatirlamiyorum görünce cakralarin bunu anlar )olacak onlarin ikisini bi cikar sonra 110 cap orjinal client indir ve mediadan worldmap_mapinfo yu cikart fgw dungeon olarak gecer. En alt satir dungeonlara aittir o dungeon satirini komple kopyala 110 capten ve kendi mapinfondaki dungeon kısmıyla değiştir mediana patchle. Eger yapamazsan aksam benim mapinfoyu sana gonderirim onda bu tip sorunlar yok (hotan fwnin mapi bile gozukuyor uğrasa uğrasa fixledim )

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,095
Ödül Puanları
303
Değerli arkadaşlar,

Regional Map, yani M'ye bastığınızda bulunduğunuz alanı yakından gösteren mapla ilgili bir yol gösterin lütfen.

Sorun şu; FGW; M'ye basınca taklamakanı gösteriyor. Direkt olarak FGW içeriğini görmek istiyorum.

Bu konuda daha önce bir iki arkadala bir kaç mesaj yazdım.. Gelen cevaplar "incelersen görürsün" gibi mesajlar oldu.
Bu konuda istediğim yardım sadece hangi txtlerde ne nedir ? neyi nereye göre ölçüp biçerek değiştirmek gerekli.
Şimdiden teşekkürler.
Map.pk2 dosyasını değiştir, sorunun düzelecek.
Yani, clean bir clientte ki map.pk2'yi alıp, kullandığının adını değiştirip, clean map.pk2'yi clientine at.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
Map.pk2 dosyasını değiştir, sorunun düzelecek.
Yani, clean bir clientte ki map.pk2'yi alıp, kullandığının adını değiştirip, clean map.pk2'yi clientine at.
Cevaplayan bütün arkadaşlara teşekkürler....

Sieger
Clean DB üzerinde başlamıştım buna.. Map.pk2 halen clean hiç dokunmadım.. 110 CAP olarak dungeon maplerinde hiçbir sorun yok.
Server 90 cap ve elimdeki mapte Alex yok.. Avrupa tarafı da komple açık çünkü avrupa karakterler de aktif.

12-13-14 ü aktif edip sıralamayı da ona göre düzelttim ama nafile. Bu arada Flame Mountain'ı bulamadım o satırlarda.

Yardım etmeye niyetli olanlar buyursun. Sevinirim.

worldmap_mapinfo'yu upload ediyorum kontrol etmek isteyen parantez içinde kısa not düşerse ona göre öğrenebilirim.

Mapinfo download

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
Cevaplayan bütün arkadaşlara teşekkürler....

Sieger
Clean DB üzerinde başlamıştım buna.. Map.pk2 halen clean hiç dokunmadım.. 110 CAP olarak dungeon maplerinde hiçbir sorun yok.
Server 90 cap ve elimdeki mapte Alex yok.. Avrupa tarafı da komple açık çünkü avrupa karakterler de aktif.

12-13-14 ü aktif edip sıralamayı da ona göre düzelttim ama nafile. Bu arada Flame Mountain'ı bulamadım o satırlarda.

Yardım etmeye niyetli olanlar buyursun. Sevinirim.

worldmap_mapinfo'yu upload ediyorum kontrol etmek isteyen parantez içinde kısa not düşerse ona göre öğrenebilirim.

Mapinfo download

bunu dener misin kendi worldmapinin yedeğini alıp

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.