Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Return Scroll İptal etme butonunu kapatma

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,051
Ödül Puanları
93
Beyler bi türlü bulamadım bu Return Scrolldaki İptal Butonunu Nasıl Kaldırabiliriz ?
Screenshot_6.png

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,051
Ödül Puanları
93
box için oluşturduğum return scroll 'un iptal butonunu kaldırmak istiyorum..

örnek: herhangi bir return scrollun iptal butonunu kaldırmak istiyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Return scrolları type lerine göre ayrılırlar. Genelde kullanılmayan başka bir türden scroll yaparsanız ve onun paketini engellerseniz istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Kullanıcı kullandığı scrollu geri kapatamaz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Daha önce hiç böyle bişe yapmadım ama box scrolun bi refobjxommon ve item stunlarını oku belki orada bi ayarı vardır belkise genel olarak ollydbg ile edit gereklidir tek tek scrollards o ozellik olmaya bilir veya kaldırmak istedigin box scrolun süresini 0.1 felan yap yani basar basmaz return atsın iptal edemeden fln en kötü return degil dc felan verdirirsin

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Çözümü çok basit ama Sunucu tarafından yapılmadıgı için bunu bilen bir editör rahatlıkla açabilir onun için detay veremiyorum.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,861
Ödül Puanları
213
Güzel konu.. Ben de normal return ve bandit den return scrolların bar uzunluğunu kısaltmak istiyorum ama mediada bulamadım. Yerini bulan varda not düşerse sevinirim. Kısaltmak yerine biraz daha sola çekebilirim de... kurt açıkken iptal etmek gerektiğinde iptal edilemiyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.