Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Reverse kullanımı hakkında

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Herkese kolay gelsin arkadaşlar

Unique room için görev itemi yaptım unique room a görev itemi olmadan giriş yapılmıyor burada sorun yok.
Fakat giriş yaptıktan sonra orada öldüğümüzde yada return çekip towna gittiğimizde reverse scrool ile ışınlanabiliyoruz bunu nasıl engelleyebilirim?
Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Herkese kolay gelsin arkadaşlar

Unique room için görev itemi yaptım unique room a görev itemi olmadan giriş yapılmıyor burada sorun yok.
Fakat giriş yaptıktan sonra orada öldüğümüzde yada return çekip towna gittiğimizde reverse scrool ile ışınlanabiliyoruz bunu nasıl engelleyebilirim?
Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

yanlış biliyor olabilirim fakat sanırım tek çaren guard ile engellemek.

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
_RefGame_World
_RefGame_World_Config
oda ataman lazım özel sen kurcan ordan reverse gibi vs şeyleri kapatabilirsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
1857GROUP_ARABIA_GARDENINS_SHAMBHALA_REVERSE_RETURN_SCROOL_USEOFFSTRING

Bu şekilde yaptım fakat reverse ile giriliyor halen INS_SHAMBHALA olan yere ne yazacağımı bilemedim aceba ordan mı kaynaklandı sorun

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
1857GROUP_ARABIA_GARDENINS_SHAMBHALA_REVERSE_RETURN_SCROOL_USEOFFSTRING

Bu şekilde yaptım fakat reverse ile giriliyor halen INS_SHAMBHALA olan yere ne yazacağımı bilemedim aceba ordan mı kaynaklandı sorun
nereye girmek istiyosan orayı baştan kurman lazım sen direk teleport tası ekleyip girmişsindir. bunuda bilmiyosan araştır

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
anladım kardeşim evet teleport taşı ekledim ama görev itemi olmadan teleport olmuyor zaten ve başka türlü oraya giriş hiç bir şekilde yok.Reverseyi kapatabilsem sorun ortadan kalkacak :(

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.