Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü reverse sorunu

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
merhaba ben reverseleri üst üst yapmak istiyorum mesela örnek vermek gerekirse clon map oluşturdum fakat ne yaptımsa karakoramdaki herhangi bir reverse bölgesinin kutucuğuna clon mapa gidecek olan reverseleri üst üste sıralıyamadım nerde hata yapıyorum acaba

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Sen jangan cave ve shambhala ya gidilen reverse noktası gibi olsun diyorsun, tıklayınca 1 den fazla seçenek çıkacak. Bunun için telelink tablosunda onların satırlarını incelemeni öneririm

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
@Shanks hocam ben bunu zaten ekledım benım amacım @risesun97 dediği gibi reverseleri üst üste yığmak fakat risenun dediği telelinkle alakası yok ben teleporta eklemek istemiyorum reverseye eklemek istiyorum.

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
@Shanks hocam ben bunu zaten ekledım benım amacım @risesun97 dediği gibi reverseleri üst üste yığmak fakat risenun dediği telelinkle alakası yok ben teleporta eklemek istemiyorum reverseye eklemek istiyorum.
Pardon telelink değil yanlış dedim optional teleport gibi bir tablo vardı reverse noktaları orda

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Gün içinde bunun için rehber konusu açacağım.

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
_RefOptionalTeleport tablosunu açıp buradan reverse ile gidilecek bölgeye grup yapmanız gerekiyor, örnek olarak jangan cave'ye bakmanı tavsiye ederim, ufak bir detay gruplandırıyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
regıonıdgrup bunlarda en son Id 7 var hocam bunu neye göre ayarlıcam şimdi onu anlıyamadım caveyımı kopyalayayım.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.