Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

RibeLLaSRo 120 Cap Ch#Eu Emek Server

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Ribella Sro 120 Cap Ch and Eu PvE Server (Emek Server)
Ribella Sro İsro Drop Sytem Emek Server Coin Sytem Drop Sytem And Awakein Sytem
Server'Tamamen Emek üzerine Uzun Soluklu Bir sistem yapısı ile sizlere Sunulmuştur
Başlangıc lvl 1 'dir Ancak İlk Etapta Başlangıcta Kasılmak cok zor Değildir
Hotan Npc de 1 ve 10 Dg itemler Mevcuttur
13 Dg Alexandria Nort'Çevresindeki Tüm Moblarda Drop Sytem(Job Cave Dahil)
14 Dg Jupiter Temple Çevresi Drop Sytem
15 Dg Elde Etmek için Öncelikle 120 Lvl Olmalı Ve Bağdat'Şehrine Giriş Yapmalısınız
Daha Sonra Awakein Elementleri Bağdattaki Moblardan Elde Edebilir 14 Dg itemleriniz 15 Dg Yapa Bilirsiniz
Server Grand Opening Günü Kayıt olup Giriş Yapan oyunculara 1K Silk Hediye Edilicektir Daha Sonra Free Silk yoktur Farklı Etkinliklere Katılarak Elde Edebilirsiniz Yada Oyun İçerisinde Yer Alan
Uniq kill Questlerini Tamamlayarak Toplamda 1K Silk Elde Edebilirisiniz
Sistem Tüm Şehirlerin Aktif Olması Ve Tüm Oyuncuların Eşit Olabilmesi üzerine Kurulup Dizayn Edilmiştir
Sistem Silk Gold ve Coin üzerine Dizayn Edilmiştir Silk ürünlerin Bir cogu Npc 'de Coin ile Elde Edilebilir
Coinler Moblardan Elde Edilmektedir Premium Pet Extension'Dresler Deviller Bircok Silk ürünü Coin İle var
Site Market Ürünleri > Silk %20 Premium Sgrade +10 Devil Ve Sun 14 Dg +0 Clean 14 Dg Sun İtemlerden oluşmaktadır Fiyatlar Gayet Makul olacaktır İtemlerin Değerinin Artması adına Artı basma biraz zor olacaktır Herkese Keyifli Uzun Vadede Emeklerinizin Boşa Gitmeyceği Bir Server Düzeni Oluşturmak istedik Herkese iyi oyunlar Dileriz
>Ribella SRo Yönetimi Wep Site :
(WepSite Kısa Sürede Aktif olacak ve Üyelik Dowload Girişleri Paylaşılacaktır) 3.jpg 4.jpg
5 (2).jpg
7.jpg
9.jpg
11.jpg 99408497_600077517533365_1022765651732725760_n.jpg

Ekli dosyalar

• 10.jpg
    10.jpg
    190.6 KB · Görüntüleme: 2
Ü

Üye silindi 3096

Sitene SSL sertifikası yaptır ip adresin gözüküyor
birde yazılarını ortala daha iyi olur bence yukardaki o kadar yazıyı okumam cidden ben resim olsa göz gezdirir linke tıklar oyuna girerdim yani o kadar yazıları azaltmaya çalış

ücretsiz cloudflare koruması mevcut istersen onu yapabilirsin ip adresin gözükmez @hurley geçen yapmıştı belki fikir verir sana

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
wepsite henüz aktif değil ip adresi bağlantısı yok bir yönlendirme yapılmadı Suan Site domain yapım aşaması modunda :)

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
CloudFlare yapmaya çalışıyorum şuan olmadı yardım isterim Söyle diyim Yani Ben Yazıları Akışlı belirgin şekilde paylaştım Eğer Yazıları okumaya Zaman ayıra bilen Biri varsa zaten oyundada Emek verir Nasip Elimizden Geleni Yapmaya gayret gösteriyoruz tavsiyler için çok teşekkürler

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…Ramazan Bayramınız Mubarek olsun

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,926
Ödül Puanları
113
@CoogeR Merhaba Siteniz Üzerinde İç sunucu hatası oluÅŸtuÄŸundan sayfa görüntülenemiyor. Yazı Bulunmaktadır. Konunuz #KapananServer Bölümüne Aktarılmıştır. Bize Geri Dönüşünüz Durumunda Tekrar Tanıtım Bölümüne Aktarılacaktır.

1593979239387.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.