Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

iSRO-R Çözüldü rigid sro chara girmiyor

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
rıgıd sroyu acıpda oyuna gıren varsa bende start deyınce gırmıyor bır yardımcı olcak varmıdır anydesk versem :)
sebebi nedir SRO[2022-10-02 14-15-07]_03.jpg

Database degıstırdım cozuldu

sureyya064

Premium
.
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
Girmemesinin sebebi muhtemelen RefRegionAssoc.. 'deki şehirlerin açık olmaması olabilir. Normal S1033 tarzı hatayla başlayan yazı gelmesi gerekiyor ancak sende gelmemiş yinede sorun bu olabilir, sorunu yaşayacak olan arkadaşlar deneyebilir.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Girmemesinin sebebi muhtemelen RefRegionAssoc.. 'deki şehirlerin açık olmaması olabilir. Normal S1033 tarzı hatayla başlayan yazı gelmesi gerekiyor ancak sende gelmemiş yinede sorun bu olabilir, sorunu yaşayacak olan arkadaşlar deneyebilir.
yok hayır kardesım database ile oynamıslar bende degıstırdım duzeldı sorun regıonda deıl yanı ;)

Oyla 0

zapar308

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aynı sorunum var.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.