Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü ROC ATACK SKILIN DEGERINI DEGISTIRME

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Roc kukreme atack skılı refskilde magparam kaci degistirmemiz lazim magparam 5 =değerı 1 magparam6 =degerı 1 etki etmiyor bilen varmi acaba

Ü

Üye silindi 1104

Roc kukreme atack skılı refskilde magparam kaci degistirmemiz lazim magparam 5 =değerı 1 magparam6 =degerı 1 etki etmiyor bilen varmi acaba
Damageleri mi değiştirdin
orjinal vietnam srodaki değerler bunlar bunlarla kendininkileri karşılaştır
Orjinal Değerler böyle şuan vietnam ve orjinal sroda sanırım aynı

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
de
Damageleri mi değiştirdin
orjinal vietnam srodaki değerler bunlar bunlarla kendininkileri karşılaştır
Orjinal Değerler böyle şuan vietnam ve orjinal sroda sanırım aynı

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Degerler ayni anlamadim bunun atack degeri kukreme degerini nerden degistirioruz birebir hepsini kontrol ettim degisen yok ATTACK05 OLAN

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
6386804 Atak paramıdır.
Sağındaki kolon damaj tipidir 6 olarak yazabilirsin.
Sonraki kolon %damaj oranıdır 100 yazabilirsin.
Sonraki kolon minimum damajdır oraya orjinal değer girersin
Ondan sonraki kolon maximum damajdır yine orjinal değeri gir.
sonraki kolon da zannımca kaç kişiye vuracağıdır ki 100 dersen herhalde o da 100 oyuncuya vurur.
Bu şekilde ayarlamıştım ben.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
6386804 Atak paramıdır.
Sağındaki kolon damaj tipidir 6 olarak yazabilirsin.
Sonraki kolon %damaj oranıdır 100 yazabilirsin.
Sonraki kolon minimum damajdır oraya orjinal değer girersin
Ondan sonraki kolon maximum damajdır yine orjinal değeri gir.
sonraki kolon da zannımca kaç kişiye vuracağıdır ki 100 dersen herhalde o da 100 oyuncuya vurur.
Bu şekilde ayarlamıştım ben.
biz şimdi atack kükreme skili olarak 6386804 Atak paramıdır. bundamı işlem yapacagız kardeşim

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
biz şimdi atack kükreme skili olarak 6386804 Atak paramıdır. bundamı işlem yapacagız kardeşim
Bu değer minimum ve maximum atağı ele alır. O kükrediği skillin mag değeri çok yüksek olduğunu düşünüyorum.

Eğer orjinal halini istiyorsan clean DB üzerinden ROC skilllerinin hepsini bir excel'e yapıştır. Orada düzenle ve sonra ReffSkill'den o roc skillerinin tamamını sildikten sonra !!! Ototmatik ID vermesini kapatarak excelde düzenlediklerini tablonun en altına geri yapıştır. Otomatik ID verdirmemen gerekli burası çok önemli..
Biraz beklersen incelemek istiyorum ne kadar net cevap verebilirsem o kadar işine yarar.

Son düzenleme:
Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28

Yedeğin dursun köşede... deneye deneye kendine göre yaparsın..

Yok asıl halinde olsun diyorsan da clean db den çekebilirsin.

Forumda Skill Param programı var. onunla paramları göre göre anlamlandırabilirsin kafanda...

Damaj %si dediği kısım muhtemelen %105 olarak sağdaki değerleri vuracak.. o kısımları düzenleyebilirsin. artırır ya da düşürürsün..
Deneye deneye en doğrusunu öğreneceksindir emin ol.

1485

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Yedeğin dursun köşede... deneye deneye kendine göre yaparsın..

Yok asıl halinde olsun diyorsan da clean db den çekebilirsin.

Forumda Skill Param programı var. onunla paramları göre göre anlamlandırabilirsin kafanda...

Damaj %si dediği kısım muhtemelen %105 olarak sağdaki değerleri vuracak.. o kısımları düzenleyebilirsin. artırır ya da düşürürsün..
Deneye deneye en doğrusunu öğreneceksindir emin ol.

Ekli dosyayı görüntüle 1485
ozaman kaç kişiye vurdugunu degerı duzenlersek belkı degısıklık gosterebılır sıstemı farklıymıs deneyecegım tesekkurler

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
O halde konu çözüldü olarak değiştirilebilir sanırım.
kaç kişiye vuracagı yeri değiştirdim orası olmuyor 50 yaptım 30 yaptım 40 yaptım en son 10 yaptım faydası yok :D nereyi oynamak gerekir tam

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.