Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Roc Mountain Special Quest Hk.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Roc Mountainde bulunan special mal alım satım npcsindeki görevi başlangıçta yapıldı olarak göstermek için ne yapmak gerekiyor bilgisi olan veya yapmış olan yardımcı olursa sevinirim.

NOT : ADDNEWCHAR kısmında bu şekilde bir kod ekledim fakat special saati geldiği zaman görev yapılmamış olarak gözüküyor mal alamıyorum.

insert into _CharQuest (CharID,QuestID,Status, AchievementCount, StartTime, EndTime, QuestData1, QuestData2) values (@NewCharID, 214, 4, 1, getdate(), getdate(), 0, 0 )​

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,044
Ödül Puanları
113
Roc Mountainde bulunan special mal alım satım npcsindeki görevi başlangıçta yapıldı olarak göstermek için ne yapmak gerekiyor bilgisi olan veya yapmış olan yardımcı olursa sevinirim.

NOT : ADDNEWCHAR kısmında bu şekilde bir kod ekledim fakat special saati geldiği zaman görev yapılmamış olarak gözüküyor mal alamıyorum.

insert into _CharQuest (CharID,QuestID,Status, AchievementCount, StartTime, EndTime, QuestData1, QuestData2) values (@NewCharID, 214, 4, 1, getdate(), getdate(), 0, 0 )​
ne kadar olur bilmiyorum deneme şansın varsa questi bi kere bitir

ardından

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

bu kodu _AddNewChar içerisinde böyle yapıştır bu satırın altına ardından
1619274836458.png
[sro_vt_shard].[dbo].[_CharQuest] tablosuna gel örnekte olduğu gibi orda ne doluysa questdata1 yukardaki eklediğin kodda düzelt artık çarlar görev yapılı olarak başlaması lazım

yani önce görevi bi çarla tamamla sonra burdaki girdiyi kontrol et QuestID kısmından 214 ü görürsün tamamlayınca zaten sonra ona göre yukardaki prosedürü düzeltirsin

not bilgim yok sadece belki olur diye yazıyorum

1619274907517.png

Oyla 0

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Konu çözülmüştür.
Bende görev yapılmadı olarak gözükmesinin sebebi görevin reward kısmı service 0 olmasından kaynaklanmış.
SQL:
Bu kodu shard addnewchar kısmında herhangi bir yere ekleyerek istediğiniz görev ID girdikten sonra yapılmış olarak karakteri başlatabilirsiniz.​
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@AleriyaSama Konu çözüldü bilgin olsun taşınabilir.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
Konu çözülmüştür.
Bende görev yapılmadı olarak gözükmesinin sebebi görevin reward kısmı service 0 olmasından kaynaklanmış.
SQL:
Bu kodu shard addnewchar kısmında herhangi bir yere ekleyerek istediğiniz görev ID girdikten sonra yapılmış olarak karakteri başlatabilirsiniz.​

Bilgilendirme İçin Teşekkürler ^^

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Konu çözülmüştür.
SQL:

Faydalı oldu.. teşekkürler ;)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.