Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Roc odasındaki moblar

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar roc odasındaki mobların refobcharda query ile aratarak 1 tane veriye ulaşmıştım Level ve hp sini düzenledim ..

Odadakiler hala değişmemiş 1605615194534.png

Konsolla Düşürdüğüm zaman mobun düzgün 1605615219968.png

Nerdeki verileri düzenlemem lazım bunun için query ile arattığımda 1 tane çıkmıştı ..

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,854
Ödül Puanları
213
O mobların bir klonu olabilir mi ? Bi sorguyla bakmanız gerek. İlginç bi durum.. Sadece klonu olabileceği aklıma geliyor. MOB_QNO gibi.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
O mobların bir klonu olabilir mi ? Bi sorguyla bakmanız gerek. İlginç bi durum.. Sadece klonu olabileceği aklıma geliyor. MOB_QNO gibi.
direk queryle ile arattigim icin 1tane gormustum konsoldan bakinca numaralandirilmiş şimdi farkettim teşekkürler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.