Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

RSBot 1.9 Türkçe ingilizce Dil Desteği

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaslar bazı arkadaslar botun dili ingilizce oldugu için zorlanıyordu bende bota türkçe dil desteği ekledim derledim isteyen ingilizce isteyen ise türkçe kulanabilir linki aşşagıya bırakıyorum hayırlı ramazanlar.
Son olarak botun skiller kısmında tür bölümünden General(varsayılan) kısmı seçili oldugundan emin olunuz yada hangi sıkkı istıyosanız ona gore ayarlayın yoksa bot duz vurus yapar skill kullanmaz.
DİLDE BAZI DUZELTMELER YAPILDI GUNCELLENDİ
[Yükleme Tarihi: 2022-04-09 23:13:47
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Ellerinize sağlık. :)

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaslar bazı arkadaslar botun dili ingilizce oldugu için zorlanıyordu bende bota türkçe dil desteği ekledim derledim isteyen ingilizce isteyen ise türkçe kulanabilir linki aşşagıya bırakıyorum hayırlı ramazanlar.
Son olarak botun skiller kısmında tür bölümünden General(varsayılan) kısmı seçili oldugundan emin olunuz yada hangi sıkkı istıyosanız ona gore ayarlayın yoksa bot duz vurus yapar skill kullanmaz.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Görsel;
Ekli dosyayı görüntüle 13144
Ekli dosyayı görüntüle 13146
Elinize sağlık :)

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Link goremedim indirmek icin link paylasir misiniz?
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Görsel;
Ekli dosyayı görüntüle 13144
Ekli dosyayı görüntüle 13146
Link goremedim indirmek icin link pylasir misiniz?

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
342
Ödül Puanları
263
Yaptığın çalışma için teşekkürler. v2.0 ile birlikte beta durumu bitiyor ve ilk official release olacak. Çoklu dil desteği gibi bir çok özellik ve düzeltme ile birlikte gelecek. Bunun için discord sunucumuzu takipde kalmayı unutmayın.