Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

RsBot Trsroda kullanilabilir mi? Ayrica kurulum hakkinda bilgi verebilecek birisi var midir? Tesekkurler.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Hocam merhaba kusura bakmayın mesajınızı şimdi gördüm. Botun sahibi bana herhangi bir platform üzerinden veya Forum üzerinden dönüş sağlamadığı için beklemedeyim. Dönüş sağlandığı takdirde video çekip paylaşımda bulunacağım
Hocam trsro da botu baya aktif kullaniyorum alana kendim goturuyorum diger ozellikleri bilmedigimdendir sanirim kullanamiyorum yardimci video cok iyi olur bu sebebten. mesela yolu daha cizdiremedim ne yptiysam olmadi sahsi kanaatim botun reklami olucak binevi yazilimcisina fayda saglayacak sorun cikaracagini dusunmuyorum iyi forumlar

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Hocam trsro da botu baya aktif kullaniyorum alana kendim goturuyorum diger ozellikleri bilmedigimdendir sanirim kullanamiyorum yardimci video cok iyi olur bu sebebten. mesela yolu daha cizdiremedim ne yptiysam olmadi sahsi kanaatim botun reklami olucak binevi yazilimcisina fayda saglayacak sorun cikaracagini dusunmuyorum iyi forumlar
Hocam biraz argo olacakta işin enterasan yanı ben de bilmiyorum kullanmayı kurcalaya kurcalaya buldum fakat tamamına hakim değilim. Bu sebepten dolayı botun adminleri ile bir türlü görüşme sağlıyamadım. Dönüş yaparsalar video çekmek basit ve insanlara kullanışlı olacağını bende biliyorum. Dediğim gibi dönüş sağlanırsa tanıtımı hazırlarım. İyi forumlar ve iyi günler dilerim. ❤❤❤