Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

RsBot v1.5b Türkçe

S3XPER

.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Elinize sağlık :) @Mico 1.6'ya gelirmi bee
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Herşey iyi güzel de beni niye editörcü yaptın şimdi? :D
Yakın zamanda Çoklu Dil desteği gelecek. Eline emeğine sağlık.
Çoklu dil desteği güzel olurdu dediğiniz gibi :) 1.7 ? :D

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar SDClowen paylaşmış olduğu botun türkcesini bulamadım bende paylaşmış olduğu açık kodlardan çeviri yaptım %95 türkce ben ingilizce kullanamam türkce yokmu diyen arkadaşlar için aşşağiya linkini birakıyorum SDClowen Editörcü arkadaşın hem emeği için teşşekur ediyorum hemde eline sağlık diyorum linki aşşagıya bırakıyorum isteyen türkce kullanabilir ben bulamadıgım için çevirdim azçok.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Resimde ekle diyenler için botun türkçe halinin fotosu
Ekli dosyayı görüntüle 12924
Fatdali

Arkadaşlar SDClowen paylaşmış olduğu botun türkcesini bulamadım bende paylaşmış olduğu açık kodlardan çeviri yaptım %95 türkce ben ingilizce kullanamam türkce yokmu diyen arkadaşlar için aşşağiya linkini birakıyorum SDClowen Editörcü arkadaşın hem emeği için teşşekur ediyorum hemde eline sağlık diyorum linki aşşagıya bırakıyorum isteyen türkce kullanabilir ben bulamadıgım için çevirdim azçok.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Resimde ekle diyenler için botun türkçe halinin fotosu
Ekli dosyayı görüntüle 12924
Merhaba herkese bu botu trsroda kullanabilir miyim ayrica kurulum hakkindada bir bilgi var midir tesekkurler simdiden.

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Fatdali

Merhaba herkese bu botu trsroda kullanabilir miyim ayrica kurulum hakkindada bir bilgi var midir tesekkurler simdiden.

Hocam açmış olduğunuz postta da cevabı verdim. okursanız sevinirim.