Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Rütbe olmuyor

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,040
Ödül Puanları
93
youtube üzerinden video izleyerek yaptım fakat rütbe olmuyor herşeyi harfi harfine yapmama rağmen anydesk üzerinden yardım edebilecek varmı

V

V4N_HELLSING

Detay gerektiren bir konu mobil olduğum için yardımcı olamayacağım ama formda bu konu ile ilegili temiz dosyalar mevcut iyi Araştır.
Dikkatli ekle önemli ayrıntılar var onları kaçırma
Öncelikle rütbelerin örnek orjinalini hiç değiştirmeden ekle sonradan isimleri düzeltirsin.

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
eva veya srzor gs kullaniyorsan disable log kismini 0 olarak degistir

cfg klasorundeki cfgleri kurcalarsan bulursun dedigim satiri

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
youtube üzerinden video izleyerek yaptım fakat rütbe olmuyor herşeyi harfi harfine yapmama rağmen anydesk üzerinden yardım edebilecek varmı
tam olarak sorunun ne anlamadım arkadasım neyı yapamıyorsun rutbe vermeyımı rutbe ısmı deg ıstırmeyımı rutbe scroll procoderımı :)

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

tam olarak sorunun ne anlamadım arkadasım neyı yapamıyorsun rutbe vermeyımı rutbe ısmı deg ıstırmeyımı rutbe scroll procoderımı :)
Elinde temiz bişey varsa arkadaşa paylaş onun üzerinden işlem yapsın yoksa detay gerektiren bişey öğrenim aşamasında ise yapması zor biraz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Secdet, Sağolasın herşeyi halledip bütün hatalarımı düzellti sorun çözülmüştür
Kardeş hatalar çözülüyor da yarın başkası bu konuya girecek çözümü yazmadığını görürse kulağını çınlatır benden demesi :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.