Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Rütbe Yükseltmeleri/Düşürmeleri/Güncellemeleri Hk.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Deneme moderatörlerin herhangi bir ekstra yetkisi olmadığı için deneme moderatörlük sürelerini uzatmadık zira forumda yetkili eksiği var. Bu açığı hızlı bir şekilde doldurup, daha iyi görev dağılımı yapmamız gerekiyor.

Süreç hızlı oldu sebep yukarı da.

Yönetim uygun gördüyse bir nedeni vardır. Forumda ki aktifliği önemli olduğu kadar, arka taraftan bize olan destekleri de önemli. Forum canlılığı ne kadar önemliyse, düzeni de o kadar önemli.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
@Mico Forum içerisindeki ciddi aktifliği ve neredeyse her bir hafta içerisinde ortalama 2 3 tane çok değerli paylaşımlarından dolayı "Veteran" rütbesine terfi edilmiştir.

Hayırlı olsun! Forumumuza ciddi derecede katkılarınız için kendi adımca teşekkür ederim! :)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,044
Ödül Puanları
113
@Mico Forum içerisindeki ciddi aktifliği ve neredeyse her bir hafta içerisinde ortalama 2 3 tane çok değerli paylaşımlarından dolayı "Veteran" rütbesine terfi edilmiştir.

Hayırlı olsun! Forumumuza ciddi derecede katkılarınız için kendi adımca teşekkür ederim! :)
Düşen varmi hep yükseliyor bunlar birazda düşenleri duymak istiyoruz :cautious:

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113

merhaba admin öncelikle rütbe için teşekkür ederim fakat bu rütbeyi geri alırsanız sevinirim çünki artık pekaktif olmucam ara verdim editlere cok sık giremicem artık arada ve bos zamanlarda buralarda olabilecem bence rütbe |̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ efsanesro arkadas daha cok aktif ona bir rütbe verilse daha iyi olur :)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,044
Ödül Puanları
113
merhaba admin öncelikle rütbe için teşekkür ederim fakat bu rütbeyi geri alırsanız sevinirim çünki artık pekaktif olmucam ara verdim editlere cok sık giremicem artık arada ve bos zamanlarda buralarda olabilecem bence rütbe |̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ efsanesro arkadas daha cok aktif ona bir rütbe verilse daha iyi olur :)
rütbede gözüm yok Yuppi nickli şahısı banlayın yeter :D(konularını gizlemesinden dolayı pek sevmediğim bi hareket) hiç değilse yorum yap tepki emoji seç gibi kısıtlayabilirdi 1 aylık 2 aylık gibisinden üye gün sayısı vs ama egosundan komple gizlemiş sanki başka sitelerde yokmuş gibisinden :D

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
rütbede gözüm yok Yuppi nickli şahısı banlayın yeter :D(konularını gizlemesinden dolayı pek sevmediğim bi hareket) hiç değilse yorum yap tepki emoji seç gibi kısıtlayabilirdi 1 aylık 2 aylık gibisinden üye gün sayısı vs ama egosundan komple gizlemiş sanki başka sitelerde yokmuş gibisinden :D
Bu konuda sana katılıyorum. Çünkü konularının hepsi başka sitelerde varken neden burada gizli ? En azından dediğin gibi yapılsa insanlar bu siteye yönelir başka sitelere kayıt olmaktansa.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Bu konuda sana katılıyorum. Çünkü konularının hepsi başka sitelerde varken neden burada gizli ? En azından dediğin gibi yapılsa insanlar bu siteye yönelir başka sitelere kayıt olmaktansa.
bende konu buldukca bos zamanlarımda paylaşırım şuan elimde içerik kalmadı sık paylaştıgım için ama yardım konularına daima yorum bırakırım bildiğim bişi ise :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,044
Ödül Puanları
113
raw_fenerbahce39liler-yonetimi-istifaya-cagirdi_405546962.jpg

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
Hakan istediği zaman @Spare'da Ben de Rütbe vermeye hazırız zaten :) @Mico

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Kimseye kapı göstermek istemiyorum ancak beni bu yola itekliyorlar. İteklemeyin.

@Yuppi denen şahıs diye bahsedilen kişi, şu sektörde yaptığı işi hakkını vererek yapan çok az kişiden biridir. Konularını gizlemesi kendi tercihi. VSRO.ORG'ta hiç bir kâr amacı güderek durmuyor ve kârı da yok. Teklif etsek kabul etmeyecek bir karaktere de sahip zaten.

O konularını sadece yönetim üyelerine özel bırakmak istedi (Çünkü sıfırdan kendine ait bir çok konusu olan arkadaşın bir çok konusu bu forumdan çalındı ve bir teşekkür dahi edilmedi, bunlar basit konular değil.) O konulara elite ve premiumuda ben ekledim.

Bir çok kişinin gizli olan konularda veya bazı kısıtlamaları olan konularda da altta linklerini paylaştığını gördüm. Çoğu kişininkini görmezden geldik.

Ne zoruna gidiyor insanların anlayamıyorum? Kâr amacı gütmüyor oluşumuz mu? Birilerinin kanını ciğerini emmiyor oluşumuz mu? Nedir yani?

Bahsettiğin konular @Yuppi 'nin ise eğer lütfen tüm konularını kontrol et. 2 yada 3 konusu dışında gizli olan konuları halen başka platformlarda paylaşılmadı.

Paylaşanı da bulursam ( Bir teşekkür dahi etmeden Halit'e ) kim olduğuna bakmam banlarım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.