Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Rütbe Yükseltmeleri/Düşürmeleri/Güncellemeleri Hk.

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93
Destekleriniz ve katkılarınız için biz teşekkür ederiz. ^^

İyi forumlar.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@ServerEdit 'e Panel dosyaları,program düzenlemeleri vb. işlemlerden dolayı developer rütbesi tanımlanmıştır.
Ben bekledim rutbeyi alırlar diye teşekkürler :) pc almadığım için henüz bu aralar forumda bir işe yaramiyorum

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Ben bekledim rutbeyi alırlar diye teşekkürler :) pc almadığım için henüz bu aralar forumda bir işe yaramiyorum
Varlığın yeterli. :)

@thestorm83 daha önce mod olarak görev almıştı. Yeniden başvuru nedeniyle deneme mod'luktan, mod'luğa yükseltilmiştir.

Katkılarının ve aktifliğinin devam edeceğinden eminim, başarılar.

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Varlığın yeterli. :)

@thestorm83 daha önce mod olarak görev almıştı. Yeniden başvuru nedeniyle deneme mod'luktan, mod'luğa yükseltilmiştir.

Katkılarının ve aktifliğinin devam edeceğinden eminim, başarılar.
Şimdi keyfim yerine geldi sağol 🙏 Kral herkes iş başına 😎

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
@EsteveLuis 1 yıldan fazla üyeliği bulunduğu ve aktif olarak aramızda bulunduğu için Premium'a yükseltilmiştir.

@sarkolata Developer rütbesi tanımlanmıştır.

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Developer rütbesine sahip olmak için foruma özel ücretsiz bir yazılım mı paylaşmamız gerekir?

• Haha
Tepkiler: SQL

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Developer rütbesine sahip olmak için foruma özel ücretsiz bir yazılım mı paylaşmamız gerekir?
Kendinizi bu alanda kanıtlamanız gerekli. Paylaşım ile bir ilgisi yok, fakat paylaşım olması daha çabuk rütbeye sahip olmanıza olanak sağlar.
Developer konusunda uzman olmanız, ilgi alanınıza dayalı olması ve bu yönde yardımda, çözümlerde bulunmanız yeterli oluyor.

Arka planda değil, göz önünde olmanız rütbelere ulaşmanıza olanak sağlar.

Rütbelerin amacı, forum içerisinde ki tecrübelerinizi, bilgilerinizi ve kıdeminizi gösterir. Kimseye üstünlük sağlamaz.

@Pyrodox 'un son görülme tarihi 15 Ocak 2021 olduğundan dolayı Mod'luk yetkisi alınmış Üye sınıfına düşürülmüştür.

@risesun97 'nin kendi talebi üzerine TÜM yetkileri tarafımdan alınmıştır.

@eXpL0ST 1 seneden fazla üye ve aktiflik süresi arttığından dolayı, Premium'a yükseltilmiştir.

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Kendinizi bu alanda kanıtlamanız gerekli. Paylaşım ile bir ilgisi yok, fakat paylaşım olması daha çabuk rütbeye sahip olmanıza olanak sağlar.
Developer konusunda uzman olmanız, ilgi alanınıza dayalı olması ve bu yönde yardımda, çözümlerde bulunmanız yeterli oluyor.

Arka planda değil, göz önünde olmanız rütbelere ulaşmanıza olanak sağlar.

Rütbelerin amacı, forum içerisinde ki tecrübelerinizi, bilgilerinizi ve kıdeminizi gösterir. Kimseye üstünlük sağlamaz.

@Pyrodox 'un son görülme tarihi 15 Ocak 2021 olduğundan dolayı Mod'luk yetkisi alınmış Üye sınıfına düşürülmüştür.

@risesun97 'nin kendi talebi üzerine TÜM yetkileri tarafımdan alınmıştır.

@eXpL0ST 1 seneden fazla üye ve aktiflik süresi arttığından dolayı, Premium'a yükseltilmiştir.
Rütbe yükseltimi için teşekkür ederim.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Saka maka ama benim kayit tarihim :D 1 Nis 2019 da :D gunler ne cabuk geciyor anlamis degilim keske 2018 de kalsaydik ta corona ile tanismasaydik :( 23 ay 26 gun olmus kayit olali :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.