Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Rütbe Yükseltmeleri/Düşürmeleri/Güncellemeleri Hk.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
Sevgili vsro.org kullanıcıları,
Forumumuza yapmış olduğunuz katkılar ve destekler neticesinde gerek bizlerin sizleri layık gördüğü, gerekse sizlerin bizlere başvurarak elde ettiği rütbeler mevcut.

Bu rütbeler değerli ve gereğini yerine getirdiğiniz sürece bir üst rütbeye yükseltmekle ödüllendirilir.

Bu konu başlığı altında ise forumumuzda bulunan kullanıcılara vermiş olduğumuz rütbeleri, yükseltmeleri ve güncellemeleri sizlerin huzurunda paylaşacağız.

Saygılarımızla,
VSRO.ORG Yönetim Ekibi

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
@thestorm83 belli bir süredir Deneme Mod. olarak forumumuzda bulunmaktaydı.
Görevini hakkıyla yaptığı ve bir çok kullanıcıya yardım ettiği gerekçesiyle tarafımdan Moderatör rütbesine yükseltilmiştir.

Bu görevide en iyi şekilde yapacağından şüphem yok.
Katkılarından ve yardımlarından dolayı herkesin huzurunda teşekkür ederim.

Rütbeniz hayırlı olsun. :cool:

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
@thestorm83 belli bir süredir Deneme Mod. olarak forumumuzda bulunmaktaydı.
Görevini hakkıyla yaptığı ve bir çok kullanıcıya yardım ettiği gerekçesiyle tarafımdan Moderatör rütbesine yükseltilmiştir.

Bu görevide en iyi şekilde yapacağından şüphem yok.
Katkılarından ve yardımlarından dolayı herkesin huzurunda teşekkür ederim.

Rütbeniz hayırlı olsun. :cool:
@Sieger ⋋ Elimden geldiği kadar yardımcı olamaya çalışıyorum yardımcı olmaktan hiç çekinmiyorum

Kısa zaman oldu sizleri forumdan tanıyorum hepiniz iyi yürekli değerli kişilersiniz
Foruma katkıda bulunmaktan çok memnunum beni bu göreve laik gördüğünüz için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum iyiki varsınız iyiki varız :)

Vsro.org'lu olmak ayrıcalıktır. ❤

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,638
Ödül Puanları
605
@Sieger ⋋ Elimden geldiği kadar yardımcı olamaya çalışıyorum yardımcı olmaktan hiç çekinmiyorum

Kısa zaman oldu sizleri forumdan tanıyorum hepiniz iyi yürekli değerli kişilersiniz
Foruma katkıda bulunmaktan çok memnunum beni bu göreve laik gördüğünüz için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum iyiki varsınız iyiki varız :)

Vsro.org'lu olmak ayrıcalıktır. ❤
Bak @Sieger ⋋ 'in eli kolay kolay UP'a dokunmaz kıymetini bil. :D

PS: Aile'de ki yeni yerin hayırlı olsun hacım. :love:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,638
Ödül Puanları
605
@Pyrodox tarafımca moderatör rütbesine yükseltilmiştir. Yeni görevin de aktifliğinin ve çalışmalarının üzerine katarak daha güzel işler çıkartacağından şüphem yok.

Başarılar dilerim.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
@Pyrodox tarafımca moderatör rütbesine yükseltilmiştir. Yeni görevin de aktifliğinin ve çalışmalarının üzerine katarak daha güzel işler çıkartacağından şüphem yok.

Başarılar dilerim.
Bu yetkiyi bana tanıdığınız için teşekkür ederim. zamanım oldukça forumda aktifliğimi ve elimden geldikçe paylaşımlarımı arttırmaya çalışıyorum tekrar tekrar teşekkür ederim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.