Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru Rütbe Yükseltmeleri/Düşürmeleri/Güncellemeleri Hk.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
Forum da yetki sahibi olmak gönül işidir. Kendi tercihiniz doğrultusunda rütbe alıyorsunuz. Bu rütbeyi prim yapmak için almak yerine yaptığınız işlerle ön plana çıksanız daha iyi olmaz mı? Şahsen iş yapacak olduğum kişinin herhangi bir forumdaki herhangi bir rütbeye sahip olup olmadığını umursamazdım.
bu yazıyı bana yazdığını düşündüğüm için cevap veriyorum eğer yanlış düşünüyorsam affet ama mod olmak veya olmamak umrumda değil beni bilen kişiler zaten hakkımda ki düşüncesi belli ben çalışan bir insanım ve aynı zamanda öğrenciyim giderlerim ve borçlarım var (ev kredisi ödüyorum) yani 3-5 kuruşta kazanabilirim herhalde sonuçta bende bir emek bir bilgi satmaya çalışıyorum bana güvenen insan zaten orada yazılana bakmıyor bu adam mod muş değilmiş ki ben işimi yapmadan para istemiyorum bile benim prensibim aykırı Allah korkusuna da sahibim çok şükür başkasının hakkı bana geçeceğine benim hakkım başkasına geçsin karşıdaki emeğimi çöp edicekse de kendine kalmış birşey diye düşünüyorum ama bazen de ön yargılı davranmamak gerekiyor.(saygısızlık etmek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
@EfsaneSro Legend rütbesine terfi etmiştir.

Gelmiş - geçmiş bir çok yetkilinin aksine, gerekli gereksiz ayırt etmeksizin paylaşımcılığını ve yardım severliğini hiç azaltmadığı için kendisine canı gönülden hem kendi adıma hem de forumdaki üyeler adına teşekkür ediyorum. Bulunduğun konumu hatta fazlasını sonuna kadar hakkediyorsun. ❤

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
@EfsaneSro Legend rütbesine terfi etmiştir.

Gelmiş - geçmiş bir çok yetkilinin aksine, gerekli gereksiz ayırt etmeksizin paylaşımcılığını ve yardım severliğini hiç azaltmadığı için kendisine canı gönülden hem kendi adıma hem de forumdaki üyeler adına teşekkür ediyorum. Bulunduğun konumu hatta fazlasını sonuna kadar hakkediyorsun. ❤
@Spare @EfsaneSro Sonuna Kadar Hakkediyor :) 💓

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
@Aleriya deneme mod. olmadan önce yaptığı başarılar ve deneme mod. olduktan sonra aynı şekilde üstüne katarak sürdürdüğü başarılar ve takipleri nedeni ile tarafımdan Mod. rütbesine yükseltilmiştir.

Aynı başarısını mod. olarak devam ettirmesini temenni ederim.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
@Aleriya deneme mod. olmadan önce yaptığı başarılar ve deneme mod. olduktan sonra aynı şekilde üstüne katarak sürdürdüğü başarılar ve takipleri nedeni ile tarafımdan Mod. rütbesine yükseltilmiştir.

Aynı başarısını mod. olarak devam ettirmesini temenni ederim.
Teşekkür Ederim @Sieger Umarım Forum İçin Daha Çok Katkım Dokunur. ^^

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Teşekkür Ederim @Sieger Umarım Forum İçin Daha Çok Katkım Dokunur. ^^
Bundan adım gibi eminim demek istiyorum.
Başarıların, katkıların kimsenin gözünden kaçmıyor.

Her yaptığın artı olarak geri dönecektir.
Başarıların daim olsun, katkıların için yönetim ekibi adına teşekkür ederim.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Bundan adım gibi eminim demek istiyorum.
Başarıların, katkıların kimsenin gözünden kaçmıyor.

Her yaptığın artı olarak geri dönecektir.
Başarıların daim olsun, katkıların için yönetim ekibi adına teşekkür ederim.
Ben Teşekkür Ederim Her Zaman ^^

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.