Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Rütbe Yükseltmeleri/Düşürmeleri/Güncellemeleri Hk.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Bahsettiğin konular @Yuppi 'nin ise eğer lütfen tüm konularını kontrol et. 2 yada 3 konusu dışında gizli olan konuları halen başka platformlarda paylaşılmadı.

Paylaşanı da bulursam ( Bir teşekkür dahi etmeden Halit'e ) kim olduğuna bakmam banlarım.
Evet bahsettiğim konular Yuppi'ye ait. Konularının yarısından çoğu başka forumlarda var. Benim anlatmak istediğim neden insanlar gidip başka foruma üye olup çalan kişilere prim kastırıyorlar.

Tabi @Yuppi 'nin kendi kararı saygı duymak lazım. Sonuçta işin içinde emek var. Kimse çıkıpta @Yuppi 'nin paylaştığı procedür'leri bedavaya paylaşmaz.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
@Toxicated Forum içerisindeki inaktifliğinden ötürü "Administrator" yetkisinden devote edilmiştir.

Ayrıca @trukafatsum Forum içerisindeki inaktifliğinden ötürü "Moderatör" yetkisinden devote edilmiştir.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,571
Ödül Puanları
113
rütbede gözüm yok Yuppi nickli şahısı banlayın yeter :D(konularını gizlemesinden dolayı pek sevmediğim bi hareket) hiç değilse yorum yap tepki emoji seç gibi kısıtlayabilirdi 1 aylık 2 aylık gibisinden üye gün sayısı vs ama egosundan komple gizlemiş sanki başka sitelerde yokmuş gibisinden :D

Selam, mesajını yeni gördüm. Konularım başka forumlarda varsa oraları kullan neden buraya yazma ihtiyacı hissettin ki? Yok eğer başka forumda yoksa ve erişemiyorsan konularımı görüntüleyebilme şartı yazıyor ve konuyu oluştururken şartı ben belirliyorum senin bu konu üzerinde herhangi bir söz hakkın yok. Ayrıca egoist olsaydım o konuları asla paylaşmazdım. Teşekkürler.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
@DragonSlayer Forum'a ciddi derecede katkısı ve Moderatörlük görevini çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğinden ötürü "Süper Moderator" rütbesine yükseltilmiştir.

Kendisine Teşekkür eder yeni rütbesinde başarılar dilerim!

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
@Xena Kendi isteğiyle Moderatör Rütbesinden devote edilmiştir lakin @Xena'nın Foruma katkılarından ve aktifliğinden ötürü "Veteran" Rütbesi Verilmiştir!

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.