Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Saat başı honor point hakkında.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Merhaba, arkadaşlar Paylaşım - VSRO | Per Period Silk Reward (Advance Ver.) forumda bulunan bu konudaki saat başı silk kazandıran sistemi HONOR POİNT verecek şekilde düzenleyebilecek birisi varmı acaba yardım etmek amaçlı prosedürler ile aram pek iyi değil ne yazık ki yardım eden kişilere şimdiden teşekkürler. : )

Son düzenleme:

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Şu şekil düzenleme yaptım henüz denemeye fırsatım olmadı bu bir dene.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kod:

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Şu şekil düzenleme yaptım henüz denemeye fırsatım olmadı bu bir dene.

Kod:

Kod:
Çok teşekkür ederim yarın sabahtan deneyeceğim bu saat başı geldiği takdirde return sonrası kullanıcıya yansıyacaktır dimi.

ByMnkn

.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Çok teşekkür ederim yarın sabahtan deneyeceğim bu saat başı geldiği takdirde return sonrası kullanıcıya yansıyacaktır dimi.

Değiştirdiğim kısım sadece silk yerine honor vermesi tabi return atınca görebilirsin verilen honor pointi aynı silk sistem gibi düşün ancak şu var akademi kurmadan vermez akademi kurmaları gerekiyor.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Değiştirdiğim kısım sadece silk yerine honor vermesi tabi return atınca görebilirsin verilen honor pointi aynı silk sistem gibi düşün ancak şu var akademi kurmadan vermez akademi kurmaları gerekiyor.
akademi kurulduktan sonra saat başı sistemi aktif konuma geliyor o zaman tamamdır.Eline koluna sağlık tekrardan teşekkür ederim.Denediğim zaman haber vericem sanada şimdiden bol kazançlar dilerim :) sağlıcakla kal :)

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
LOG_CharInOut tablosunda karakter adı belirdi fakat online time işlemiyor çözemedim. 1 dakika yaptım ödül gönderme süresini test amaçlı dakika işlemediği için honor'da yansımıyor _TrainingCampMember tablosuna :/ EDİT karaktere restart attığım takdirde CHARINOUT tablosunda güncelleme gerçekleşti. HONOR POİNT TABLOYA GELDİ fakat oyun içinde gözükmüyor tek sorun bu kaldı :) ayrıca tablonun kendisini güncellemesi gerekmiyor mu restart işlemi yapmak zorunda mı kalacak kullanıcı mantıken ?

Son düzenleme:

ByMnkn

.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
LOG_CharInOut tablosunda karakter adı belirdi fakat online time işlemiyor çözemedim. 1 dakika yaptım ödül gönderme süresini test amaçlı dakika işlemediği için honor'da yansımıyor _TrainingCampMember tablosuna :/ EDİT karaktere restart attığım takdirde CHARINOUT tablosunda güncelleme gerçekleşti. HONOR POİNT TABLOYA GELDİ fakat oyun içinde gözükmüyor tek sorun bu kaldı :) ayrıca tablonun kendisini güncellemesi gerekmiyor mu restart işlemi yapmak zorunda mı kalacak kullanıcı mantıken ?

Oyundaki toplam süresini hesablayıp verdiği için girip çıkma daha mantıklı olur.
_TrainingCampMember > HonorPoint kısmına honor gelmiyorsa boş bir vakitte test ederek sistemi denerim sana.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Oyundaki toplam süresini hesablayıp verdiği için girip çıkma daha mantıklı olur.
_TrainingCampMember > HonorPoint kısmına honor gelmiyorsa boş bir vakitte test ederek sistemi denerim sana.
Karaktere restart attiktan sonra honor point geldi zamanda işledi ama oyun icinde karakter bilgi yerinde C tuşu honor point yazan kısımda 0 gozukuyor başka sorun yok :) tek sorun pointin oyun içinde gözükmemesi.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
740
Ödül Puanları
93
Karaktere restart attiktan sonra honor point geldi zamanda işledi ama oyun icinde karakter bilgi yerinde C tuşu honor point yazan kısımda 0 gozukuyor başka sorun yok :) tek sorun pointin oyun içinde gözükmemesi.
Bu sistemi honor buff için yaptıysan mezun sayını arttırıyor olabilir. Dolayısıyla "C"ye bastığında point eklemez.

RİME

.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
Bu sistemi honor buff için yaptıysan mezun sayını arttırıyor olabilir. Dolayısıyla "C"ye bastığında point eklemez.
honor point gameserver restartlayınca geldi fakat ben işleyişi farklı bi yöntem ile hallettim silk point yöntemi ile yaptım honor olmuyor yani direk yansımadığı için.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.