Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet sacma sapan gelen mailler

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaslar resimde belirttigim gibi mail adresime surekli sacma sapan mailler geliyor mesela gondericinin mail adresi ornek soyle oluyor [email protected]

kimisi ise qwewqeqwewqasda gibi oluyor bu mailleri engelle dedikce gene geliyor nasil yapicaz bu isi bilen birisi bana bir fikir verse gercekten mail kutusunu bosaltmaktan biktim iyi forumlar ornek resimler assagida dir

Ekli dosyalar

• sacma sapan mailler.png
    sacma sapan mailler.png
    141.9 KB · Görüntüleme: 36
  • sacma sapan mailler1.png
    sacma sapan mailler1.png
    142.1 KB · Görüntüleme: 36

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Kural oluşturup önüne geçebiliyordun sanırım

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Outlook ayarlar bölümünden Ayarlar / kurallar bölümünden yeni kural oluşturacaksın.
İlgili gelen maillere bakarak tekrar eden bir sözcük, tür, önemli ileti, alıcı adımları gibi herhangi bir sıklık derecesi seçip, eylem oluşturacaksın.
Bu eylemi oluşturma sebebi bu tip gelen maillerin "sil" ,"çöp kutusuna taşı" gibi bir çok eyleme yöneltmemize yarar.