Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Saglam bi panel lazım

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bilen birisi bunun videosunu çekmesi lazım

Ü

Üye silindi 1104

Bilen birisi bunun videosunu çekmesi lazım
aa olur mu öyle başkası nie kullansın yabancının yaptığı paneli ufak 3.5 panel kodlamaktan anlayanlar şifreleyip satamaz sonra :D

bilsem paylaşırdım gerçekten bilen biride paylaşacağını sanmıyorum çünkü paylaşmayı sevmiyorlar zamanında kendilerininde elbet yardım konuları vardır şuan işi iyi bilenlerin fakat şuan başkasına yardım etmeyi kafalarına esince yapıyorlar ama kafalarına esmiyor şuan :D

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
ZendServer kullanmayı bilen varsa Application dosyasını düzenleyerek siteyi çalıştırabilir diye düşünüyorum

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,636
Ödül Puanları
605
aa olur mu öyle başkası nie kullansın yabancının yaptığı paneli ufak 3.5 panel kodlamaktan anlayanlar şifreleyip satamaz sonra :D

bilsem paylaşırdım gerçekten bilen biride paylaşacağını sanmıyorum çünkü paylaşmayı sevmiyorlar zamanında kendilerininde elbet yardım konuları vardır şuan işi iyi bilenlerin fakat şuan başkasına yardım etmeyi kafalarına esince yapıyorlar ama kafalarına esmiyor şuan :D

Koks'un anlatımı durmuyor mu? Anlatılanları yaparak 30 dakika içinde max kuruluyor panel. Yedeklerim arasında son hali duruyor mu bilmiyorum ancak sana google'dan bulabildiğim şu link var; sen işini bilirsin, hüplet! :D @newstar

xXxGhostSpitiXxX

Vsro Developer Pk2 Editor
Elite
.
Alınan Beğeni
3,386
Ödül Puanları
93
Koks'un anlatımı durmuyor mu? Anlatılanları yaparak 30 dakika içinde max kuruluyor panel. Yedeklerim arasında son hali duruyor mu bilmiyorum ancak sana google'dan bulabildiğim şu link var; sen işini bilirsin, hüplet! :D @newstar

Does this panel you released have, item blue and item status % ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,636
Ödül Puanları
605
I had her. Is there in this? I do not know. I reformatted my computer, took a backup? I do not know.

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
259
Ödül Puanları
63
pserverCMSFull panel kurulumu github sayfasında adım adım anlatıyordu. Oraya bakıp yapabilirsin.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.