Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Sağlam Database(clean)+Client+ServerFiles dosyaları nereden bulabilirim. Exploitsiz Denenmiş olursa Sevinirim :)

hkns

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
80 Cap server açmayı planlıyorum Editlerini Kendim yapacağım 1000-1500 Max player kapasiteli server açıcam . Lakin Piyasada Lisanslı Lisanssız guardlar dolu bazılarının fiyatları server maliyetinden fazla sizce free guard kullanılmalımı... Müsait olan arkadaşlar ile çalışma yapabiliriz

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
80 Cap server açmayı planlıyorum Editlerini Kendim yapacağım 1000-1500 Max player kapasiteli server açıcam . Lakin Piyasada Lisanslı Lisanssız guardlar dolu bazılarının fiyatları server maliyetinden fazla sizce free guard kullanılmalımı... Müsait olan arkadaşlar ile çalışma yapabiliriz

exploitsiz server files bulamazsın, standart filesin üzerine sağlam guard satın alıp kullanman yeterli. tavsiyem fiyat performans olarak maxiguard.

hkns

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
exploitsiz server files bulamazsın, standart filesin üzerine sağlam guard satın alıp kullanman yeterli. tavsiyem fiyat performans olarak maxiguard.
Dikkatimi çeken bir hususta şu Exploitler backdoorlar belirli dosya isimleri bile sabit demem o ki açıklar biliniyor ve sabit Paylaşılan Source guardlar bu işi görmezmi ? Bilmediğim bir hususta TR de bu exploitlerden yararlanarak sw patlatacak varmı . Bilgi ve Tecrübelerinizi öğrenmek isterim saygılar.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Dikkatimi çeken bir hususta şu Exploitler backdoorlar belirli dosya isimleri bile sabit demem o ki açıklar biliniyor ve sabit Paylaşılan Source guardlar bu işi görmezmi ? Bilmediğim bir hususta TR de bu exploitlerden yararlanarak sw patlatacak varmı . Bilgi ve Tecrübelerinizi öğrenmek isterim saygılar.

sourcesi olan guardı fixleyebilecek bilgin varsa fixler kullanırsın yoksa bilinse bile fixleyip kullanmadıktan sonra sana fayda etmez. arkadaşlarınla takılmalık bir oyun açıcaksan para verip guard almana gerek yok localde kurup oynayın, normal bir oyun açmak istiyorsan mutlaka bir guard kiralamalısın aksi halde saldırıdan başını kaldıramazsın, türk oyuncularının %50 si bu tarz işleri çok seviyor :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.