Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satılık 120 Cap Database Bir Çok Edit Kguard/Maxiguard Uyumlu Prosudur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuvvet

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba
120 Cap Yaptığım Databasemi Satıyorum İşini ehli editorlerle çalıştım

oyunumu bi kaçtane kendi bilmez adam dedikodusu yüzünden bırakma kararı aldım.

oyunda anlatamıcağım kadar çok fazla edit var şuanki değeri yüksek fiyatlar ve ben çok düşük fiyata vericem

db 80 yapabilirsiniz 140da herşey ekli
sadece özelden mesajlara cevap veriyorum

Tanıtım Afişi:

Burada Olmayan Sonradan Update Getirdiğim Özellikleri
Bütün haritalar var
1den20 dg kadar itemler var
bütün avatalar var
bütün scrollar ekli
switcher ekli
dg dönüştürücü ekli
bağdat orjinal moblarıyla 1levelden 130 leve kadar ekli
tüm yeni eski uniqeler ekli str/int olarakta ekli
bütün eventler çalışıyor
surv / ffa / lms / garden / her öldürüren kişiye honor veriyor extra ödülleri var bütün prosudurler yazılı
adv 4 kadar ekli

Maxiguard Çalışan Özel Editlerim Var 10 Adetten Fazla Örnek Bağdat Phantomda Herkes Birbirine Saldırabiliyor Ölen Kişi Tekrardan Teleport Oluyor Olamıuyor 15 Dakika Bekleme Süresi
özel medusa room açılıyor ve içeride kazanan rütbe veriyor başka bi zaman tekrar o room açıldığında kim keserse rütbeyi başkasından alıp sıradaki kişiye veriyor
her hafta otomatik olarak uniqe rank sıfırlayıp rütbe verip eski sahibinden rütbe alıyor
honor içinde geçerli
iki guard extra edit yaptırdım prosudurlerin içinde kapalı bi şekilde kguard duruyor ve çalışıyor isterseniz açıp maxiguard kapatırsınız bi ara kguard geçtiğim içni yaptırmıştım

Kguard Çalışan Özel Editlerim Var 10 Adetten Fazla Örnek Bağdat Phantomda Herkes Birbirine Saldırabiliyor Ölen Kişi Tekrardan Teleport Oluyor Olamıuyor 15 Dakika Bekleme Süresi

Aklıma ÇoğuGelmiyor Mesaj Atarsanız Wp Yardımcı Olurum Oyun Şuan Açık Kapatıcam Direk Oyun içinde gösterebilriim size

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Konu onaylandı!

Gerekli bölüme taşındı iyi satışlar dilerim.

şafak123

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Server 15 gun falan sürdü -Rusila

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,096
Ödül Puanları
113
Hayırlı Satışlar

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

777

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Arkadaşlar tamamen dolandırıcı bir gm söylediği database ile oyunun gram alakası yoktur girip bizzat oynamışlığım hatta birçok honorda 1. Olmuşluğum var ödüller anlatıldığı gibi otomatik falan değil eliyle veriyor çünkü ucuz editörlerle çalıştı. Bunu eventlerdeki rezilliklerden de anlayabilirsiniz hiçbir event düzgün çalışmıyor editöre para vermemek için serverin her şeyiyle oynamış ve sonunda hiç edilmiş bir server almayı düşünen arkadaşlar bu ve bunun gibi birçok sorunu gözönünde bulundurarak alsın bence çünkü sıfırdan bir database yapmak bu hazır olandan emin olun ki çok daha kolay olacaktır. Son olarak GM dolandırıcıdır oyuncuların parasını vermemek için 1 guild adamı banlamış ve oyunu bitirmiş biridir iyi günler

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Selamın aleyküm arkadaşlar ben Aykut.
Bu Çağrı denen serverında ekipçe oynadık.
Karşımızdaki rakiplerin statlarını yükselterek aklınca beni swye player çekmek için uğraştı.
Adamların bug yaptığını düşündüğümüzde baskı kurarak charları test swsinde açtırıp statları yüksek çıkanları banlattık.
Daha sonrasında karşı tarafla iletişime geçtiğimizde statları fazla çıkan char sahiplerinin durumdan haberi bile olmadığını fark ettik.
Adamlarıda suçsuzken kendi çevirdiği dolaplar yüzünden banlamak zorunda kaldı.
Daha sonrasında bunları yüzüne vurunca 24/24 olan guildimizi banladı. Bizim charlarımıza girip globalden guildimiz adına küfürler yağdırdı.
İşin ehli editörle falan çalıştım yazmış kimseyle çalıştığı yok kendi kurcalayıp database i bok etti.
Hiçbir event doğru düzgün çalışmıyor. Yaptığı düzensiz editlerden dolayı sw nin boku çıkmış durumda.
Almayı düşünen arkadaş varsa gelsin bana ulaşsın herşeyi kanıtlayabilirim.
Milletin emeğini parasını cepleyen karaktersiz ibnenin teki.
Çağrı bunu okuyacağını biliyorum.
Sıçtığın yere kadar kovalıcam emin olabilirsin.
Az delikanlıysan açarsın telefon engelimi ararsın.
Sana bundan sonra rahat nefes almak yok.
Beceriksiz

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bir arkadaşımın söylemesi ile bu sayfada sattığını keşfettim. Şimdi sevgili Çağrı sen burda iyi güzel hoş yazmışsın ancak oyunu bizler oynadık berbattan bile öteydi hadi orda globalleri sildin milleti banladın discorddan attın buradan ne yapacaksın yetkililere mi ağlayacaksın yorumları silin diye? Hem dolandırıcısın hem ahlaksızsın milletin guildindeki çarlara girip ağza alınmayacak globaller atarsın kendini üstün gösterirsin. 5 kuruş harcanmayan bu swye yok öyle edit yaptım yok böyle edit yaptım demek yerine burdaki silinmeyecek yorumları düşün. arkadaşlar eğer server açacak olursanız bu database başınıza büyük bela madness survival vs asla dediği şekilde çalışmıyor bazen kill sayıyor bazen saymıyor kendi bile sorunu çözemiyor ödüller allaha emanet veriliyor yani dediği söylediği bir şey yazdığı ile tutmuyor. ranklardan bahsetmiş yukarıda da arkadaşın belirttiği gibi haklı olmasına rağmen hiçbir honor ödülünü alamamış ve bunu ssleri ile bana göndermiş bir oyuncu. gmlerin tavrı kendini üstten görmeleri hepsi tamamıyla gözle görülür şeyler ben kendi ekibimi bu yüzden bu oyuna sokmadım. söylediği droplar rateler hiçbiri hiçbiriyle denk değil devil +1 +2 %100 oran demiş 10 kere belki +1 e patlamıştır burda size itelemeye çalıştığı server server değil 15 günü bile göremeyen bir server rezilliklerinden oyuncuların canını sıktığı bir ortamdı. Kimseyi kandırma Çağrı burda herkes senin ne bok olduğunu biliyor, burayı keşfetmeyeceklerini düşünmen senin hatan :) Hayırlı satışlar.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba
120 Cap Yaptığım Databasemi Satıyorum İşini ehli editorlerle çalıştım

oyunumu bi kaçtane kendi bilmez adam dedikodusu yüzünden bırakma kararı aldım.

oyunda anlatamıcağım kadar çok fazla edit var şuanki değeri yüksek fiyatlar ve ben çok düşük fiyata vericem

db 80 yapabilirsiniz 140da herşey ekli
sadece özelden mesajlara cevap veriyorum

Tanıtım Afişi:

Burada Olmayan Sonradan Update Getirdiğim Özellikleri
Bütün haritalar var
1den20 dg kadar itemler var
bütün avatalar var
bütün scrollar ekli
switcher ekli
dg dönüştürücü ekli
bağdat orjinal moblarıyla 1levelden 130 leve kadar ekli
tüm yeni eski uniqeler ekli str/int olarakta ekli
bütün eventler çalışıyor
surv / ffa / lms / garden / her öldürüren kişiye honor veriyor extra ödülleri var bütün prosudurler yazılı
adv 4 kadar ekli

Maxiguard Çalışan Özel Editlerim Var 10 Adetten Fazla Örnek Bağdat Phantomda Herkes Birbirine Saldırabiliyor Ölen Kişi Tekrardan Teleport Oluyor Olamıuyor 15 Dakika Bekleme Süresi
özel medusa room açılıyor ve içeride kazanan rütbe veriyor başka bi zaman tekrar o room açıldığında kim keserse rütbeyi başkasından alıp sıradaki kişiye veriyor
her hafta otomatik olarak uniqe rank sıfırlayıp rütbe verip eski sahibinden rütbe alıyor
honor içinde geçerli
iki guard extra edit yaptırdım prosudurlerin içinde kapalı bi şekilde kguard duruyor ve çalışıyor isterseniz açıp maxiguard kapatırsınız bi ara kguard geçtiğim içni yaptırmıştım

Kguard Çalışan Özel Editlerim Var 10 Adetten Fazla Örnek Bağdat Phantomda Herkes Birbirine Saldırabiliyor Ölen Kişi Tekrardan Teleport Oluyor Olamıuyor 15 Dakika Bekleme Süresi

Aklıma ÇoğuGelmiyor Mesaj Atarsanız Wp Yardımcı Olurum Oyun Şuan Açık Kapatıcam Direk Oyun içinde gösterebilriim size
be şerefsiz karaktersiz yalancı herif mıllete neden yalan atıyorsun bız senın swnın canlanması için elımızden gelenı yaptık geldık sana donete attık sen mılletı kandırıp dolandırdın halsıyetsız sımdı bu senın bu oyununu kıme satmaya calısıyorsun yaptıklarının ss lerı var elımızde bu oyunu almak ısteyen arkadaslar gelın ben sıze bunun yaptıklarını bır bır ıspatlıyayım ondan sonra alıp almamak sıze kalmıs bırşey hırsız pezevenk mılletede asker evladıyım eskıden askerdım dıye yalanlarmı soyleceksın yoksa yada mıllede ben aıle buyuklarına saygı duyarım kımsenın annesıne kufretmem benımde edılmesını ıstmeem krıptodan para vurdum topladım bana para lazım deyıl deyım diskortta atıp tutuyordun ne oldu ne değişti he kodumunu senı ?.

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
K'hbe Çağrı Arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm server hiç anlatıldığı gibi değil girip kendinizi yormayın biz ekip olarak serverin en başından beri oynuuyoruz boş beleş gram edit yok veya db gram güzel değil server güzel editlenmiş olsaydı 3 5 kişinin oyunu bırakmasıyla oyunu kapatmazdı serveri full dolu olurdu ben 200playeri zor gördüm oda çok zor şişirme olduğu halde zaten limit 4 :D yapma böyle çağrııııııı başka kimseyi dolandıramazsın Hayırlı Satışlar

şafak123

.
.
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
oto server kurma paylasımları var onlar free ve fixli daha iyi olur onları yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.