Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satılık 120 Cap Database Bir Çok Edit Kguard/Maxiguard Uyumlu Prosudur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
@kuvvet Herhangi bir açıklama yapmanızı bekliyorum. Aksi halde forumdan kalıcı olarak yasaklanacaksınız.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Mağdur olan arkadaşlar forum içerisinde şikayetim var bölümüne arkadaş hakkında konu açabilirse çok sevinirim. Tek tek yorumları ancak okuyabildim eve yeni geldiğim için konu kilitlenmiştir. Tek bir kişi mağdur olmayı geçtim bir çok arkadaş mağdurluğunu dile getirmiş. @kuvvet gün içerisinde açıklamanızı bekliyorum aksi halde "Şikayetim Var" bölümü içerisine de konu açılacaktır ve forumdan banlanacaksınız.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Mağdur olan arkadaşlar " Şikayetim Var " içerisine tek bir konu içerisinde mağduriyetlerini belirtirse çok sevinirim.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Ayrıca rica ediyorum küfürsüz bir dille yazarsanız sevinirim forum kuralları gereği küfür etmek yasaktır.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Mağdur olan arkadaşlar " Şikayetim Var " içerisine tek bir konu içerisinde mağduriyetlerini belirtirse çok sevinirim.
Merhaba @kuvvet hakkında şikayet
Kolay gelsin. Kuvvet Online database i hakkında şikayet talebi oluşturmamızı istemişsiniz. Yazılı ya da discord aracılığı ile yaşadığımız problemi açıklayabiliriz. Discord linki vermeniz daha iyi olacaktır. Aktif playerlar olarak gelip durumu açıklayabiliriz.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Kendisiyle yüzyüze konuşmaya da tamamız. Yeter ki kimse zarara uğramasın.

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Merhaba @kuvvet hakkında şikayet
Kolay gelsin. Kuvvet Online database i hakkında şikayet talebi oluşturmamızı istemişsiniz. Yazılı ya da discord aracılığı ile yaşadığımız problemi açıklayabiliriz. Discord linki vermeniz daha iyi olacaktır. Aktif playerlar olarak gelip durumu açıklayabiliriz.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Kendisiyle yüzyüze konuşmaya da tamamız. Yeter ki kimse zarara uğramasın.
Kendisi gün içerisinde bir dönüş yapmadığından dolayı şuan Forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır zaten. "Şikayetim Var" bölümüne konu açılmasını istememin sebebi bu arkadaşla alışveriş yapan herkesin bilgi sahibi olmasını istediğim için dile getirdim :)

Daha fazla kişi mağdur olmasın isteğimiz bu :)

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.