Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Satılık 80 Cap Islam Irkı Projem

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba küçük yaşlardan beri silkraod oynayan biri olarak hep joymaxın arap ırkı islam ırkı gibi şehir efsaneleriyle büyüyen bir hayalim vardı bunu birazda olsa gerçekleştirdim açıkcası satmayı hiç düşünmüyordum ama biliyorsunuz lisanslı bir firma türkiyede hizmete geçti buda açıkcası benim gözümü korkuttu çünkü yaptığım proje çok farklı eşi benzeri olmayan bir proje aslında benim için artık çok boş bir proje çünkü artık daha iyisini yapmak istiyorum yani 3 ırk çin avrupa islam ve bu 6 7 build daha kaliteli tamamen farklı açıkcası bu alanda uzun yıllardır ugrasıyorum ve baya bi uzmanlaştım köşeye çekildim sadece bekliyordum fakat artık harakete geçmeyi düşünüyorum bu yüzden bu oyunumu yeni projem için sermaye gözüyle satışa sunmaya karar verdim açıkcası gerçekten alıcı biri olursa discorddan yayın açabilirim detaylarıda zamanla konuya ekleyebilirim kısaca özetlemek gerekirse oyun şu şekilde:
-80 Cap tamamen orjinal sistem 1x herşey.
-v1.188 clean db files ile editledim.
-4 Adet normal monster 2 adet unique var arabian haritasında.
-Oyunda avrupa ırkını tamamen değiştirdim islam ırkı yapmaya calıstım(kaynak kodu olmadığı için yada tersine mühendislik bilgim bu şekilde yapmam gerekti)
Bu şekilde videolardanda anlayabilirsiniz.
** Satmak istediğim fiyat 1.5k$ **
Satın almak isteyen varsa buradanda discorddanda konuşabilir benimle.
Hypershade#8554 Lathe#6422

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,032
Ödül Puanları
113
Hayırlı Satışlar
zamanında model uniq mob vs yapıp bazı serverlere bu tarz uniq mob silah vs yapanlar peşinde koşuyor adamın (Doclex) :D o derece diyim bilgisi yüksek epey

Alacak olan varsa kaçırmasın belki clientide şifrelemeyi çözmüştür şifreler dosyalarınızda çalınmaz tek islam ırklı %100 orjinal olmasada daha iyisini yapan olmadığı sürece tek server olur ve tercih edilir

sonuçta yeniliklere açık bir oyun Silkroad.
@WickedWitch tamamını değiştirirken Doclex sadece misal isis uniquesine kıyafet giydirip yapmışlardı

örnek burdaki konuyu sanırsam Doclex' e yaptırmışlardı epey para vermişlerdi tak hemen paylaştım misal :D o yüzden eğer alırsanız client şifreleme olayınıda isteyiniz pk2 okuyamadıklarından çalamazlar böylelikle :D

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
Paylaşımıniz için teşekkür ederiz. İyi satışlar dilerim

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,916
Ödül Puanları
113
Merhaba küçük yaşlardan beri silkraod oynayan biri olarak hep joymaxın arap ırkı islam ırkı gibi şehir efsaneleriyle büyüyen bir hayalim vardı bunu birazda olsa gerçekleştirdim açıkcası satmayı hiç düşünmüyordum ama biliyorsunuz lisanslı bir firma türkiyede hizmete geçti buda açıkcası benim gözümü korkuttu çünkü yaptığım proje çok farklı eşi benzeri olmayan bir proje aslında benim için artık çok boş bir proje çünkü artık daha iyisini yapmak istiyorum yani 3 ırk çin avrupa islam ve bu 6 7 build daha kaliteli tamamen farklı açıkcası bu alanda uzun yıllardır ugrasıyorum ve baya bi uzmanlaştım köşeye çekildim sadece bekliyordum fakat artık harakete geçmeyi düşünüyorum bu yüzden bu oyunumu yeni projem için sermaye gözüyle satışa sunmaya karar verdim açıkcası gerçekten alıcı biri olursa discorddan yayın açabilirim detaylarıda zamanla konya ekleyebilirim kısaca özetlemek gerekirse oyun şu şekilde:
-4 Adet normal monster 3 2 adet unique var arabian haritasında.
-Oyunda avrupa ırkını tamamen değiştirdim islam ırkı yapmaya calıstım(kaynak kodu olmadığı için yada tersine mühendislik bilgim bu şekilde yapmam gerekti)

Hakan hocam hayırlı satışlar ^^

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,829
Ödül Puanları
213
Alışılmışın dışına çıkmak güzel! Yenilik, abartılı olmadıkça her zaman iyidir. Bence güzel işçilik. Hayırlı satışlar.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba küçük yaşlardan beri silkraod oynayan biri olarak hep joymaxın arap ırkı islam ırkı gibi şehir efsaneleriyle büyüyen bir hayalim vardı bunu birazda olsa gerçekleştirdim açıkcası satmayı hiç düşünmüyordum ama biliyorsunuz lisanslı bir firma türkiyede hizmete geçti buda açıkcası benim gözümü korkuttu çünkü yaptığım proje çok farklı eşi benzeri olmayan bir proje aslında benim için artık çok boş bir proje çünkü artık daha iyisini yapmak istiyorum yani 3 ırk çin avrupa islam ve bu 6 7 build daha kaliteli tamamen farklı açıkcası bu alanda uzun yıllardır ugrasıyorum ve baya bi uzmanlaştım köşeye çekildim sadece bekliyordum fakat artık harakete geçmeyi düşünüyorum bu yüzden bu oyunumu yeni projem için sermaye gözüyle satışa sunmaya karar verdim açıkcası gerçekten alıcı biri olursa discorddan yayın açabilirim detaylarıda zamanla konya ekleyebilirim kısaca özetlemek gerekirse oyun şu şekilde:
-4 Adet normal monster 3 2 adet unique var arabian haritasında.

işte çin ırk islam din ırk olan arap olur :) beyin bedava
Mantıklı zaten arabian yaptım hepsini nedense islam olarak agzımıza dolanmış 😀

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.