Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

sonerefe

Vsro database & client editör
.
Alınan Beğeni
234
Ödül Puanları
43
merhabalar arkadaşlar uzun zamandır üzerinde çalıştıgım database satışa çıktı...
üzerinde çalışmalarım halan devam etmekte ve amacımın sonlarındayım.

oyunun tadını bozmayacak tüm map ler tüm avatarlar petler vs. bir çok yenilikler tadında olucak şekilde ekledim. Oyunumuzu istege özel 80-90-110-120 cap e göre ayarlamamız mümkündür.
ben 100 cap olarak düşündüm hali hazır 100cap sadece CH dir. dediğim gibi farklı cap ve eu ch olması mümkündür. Haydi şimdi sizlere görselle tanıtalım...
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyunda no ımage li item yoktur ayrıca ss yi olmayan bazı sayfalarda vardır çok alan kaplamaması adına paylaşmadım.
Job suitler eu görünümde chin suitidir
40 ad pet ve 90 ad tittle mevcut.
9-10-11-11a-11b-12-13 dg model switcher sun ve moon mevcuttur.
2019 a kadar olan tüm dressler eklidir.
Tüm reset scrolllar bulunmaktadır.
Görüntelerde olmayan itemlerde db eklidir sadece npc ye eklemedim 100 cap e uyarladıgım için.

Bu bölümde ss leri paint ile aldıgım için bozuk çıkmış kusura bakmayın :)

bu bölümde map sadece taklamakana kadardır haritanın diger tarafları kapalı ve görünmemektedir.
Diger ss lerde gördügünüz gibi skillbarda old dur buraya atmaya gerek duymadım.

Trade sistemi 2 şehir arası 350m kar jg-ht arası 750m kar vericek şekilde ayarlı thief kazancı fixdir.

daha detaylı bilgi için facebook\sonerefem den yada bu forumdan bana msj atarak ulaşabilirsiniz.
Db test etmek isteyenlere client linki veriyorum oyunu indirip girip bakma gibi durumu olur.
Satış için özelden yazınız.

Lütfen kötü yorumlarınızı kendinize saklayınız. İyi yorumlara ihtiyacımız var :)

Not:istege özel db yapılır ve db editlenir.

Dipnot:Forumumuzda destegini esirgemeyen ve her türlü konuda fikir düşünce alakanızdan dolayı tüm arkadaşlarıma teşşekürlerimi borç bilir tüm herkese hayatında başarılar dilerim...

Sonerefe

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Hayırlı ve bol bereketli kazançlar dilerim. :)

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Sende benim gibi düzen seven birisin anlaşılan, düzen önceliklidir benim için (örneğin no image li item olmaması)
Çok beğendim başarılar kardeşim, inşallah satabilirsin :)

sonerefe

Vsro database & client editör
.
Alınan Beğeni
234
Ödül Puanları
43
Sende benim gibi düzen seven birisin anlaşılan, düzen önceliklidir benim için (örneğin no image li item olmaması)
Çok beğendim başarılar kardeşim, inşallah satabilirsin :)
saol knk aynen öyle ben bu db ye haricinde 100 dress daha ekledim ama ddj leri olmadıgı için servisini kapattım :D takıntılıyım o konuda :)

Fury

Professional Graphic Designer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Soner'in bu db üzerinde özenle çalıştığını çok iyi biliyorum.. Eline sağlık soner bol kazançlar :)

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Merhaba özelden mesaj iletebilir misiniz. Mesaj yazılmıyor size..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.