Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım [SBOT] DEP Problemi

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Merhaba;

Botu dün satın aldım.
-| Botun Son sürümünü kullanıyorum.(v2.1.66)
-| Silkroad'ı tekrar kurdum.(2 defa)
-| Format bile attım.

[Yakından incelemek isterseniz Uzaktan bağlanmanıza izin verebilirim. Yeter ki şu problemden kurtulayım.]

[15:10:02] * Info: Trying to disable DEP now. If client doesn't start, please exclude "sro_client.exe" from DEP manually!

Fakat şu DEP hatasını bir türlü aşamıyorum. Forum konularında bir çok yolu denedim fakat işlemedi. Dediğiniz gibi aşağıda yer alan adımları inceleyerek ulaştım.
[Bilgisayar->Özellikler->Gelişmiş Sistem Ayarları->Performans(Ayarlar)->Veri Yürütme Engellemesi]
Bu kısma geldiğimde Seçtiklerim dışında kalan tüm windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç. Yazmakta. Onuda seçtim fakat sro_client.exe yi koyamıyorum. Ekstra bir çözüm olarak gittim DEP'i devre dışı bıraktım yine bir gelişme yok. Bu konuda hakkında bir bilgi sahibi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi..

Şimdiden teşekkür ederim.

1-png.43926

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
Orada yazdığı gibi sro_client'ı dep'e eklediniz mi ? Botu eklediğinizi varsayıyorum.

Pardon alt tarafta yazıyor. sro_client koyamamışsınız.
Önerim; eğer oyun C:/ sürücüsündeyse başka bir diske alıp öyle denemeniz olur. Windows işletim sistemi bazı durumlarda C:/ diskinde izinleri varsayılan olarak vermiyor.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
C diskinden başkan bir diskim yok hocam. Masaüstünden koymayı denesem ?
Veyahut yeni bir disk oluşturayım bi deniyim hemen

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
C diskinden başkan bir diskim yok hocam. Masaüstünden koymayı denesem ?
Veyahut yeni bir disk oluşturayım bi deniyim hemen
Aynı durumu yaşatan programları masa üstüne taşıdığımda çalıştırmıştım. Masa üstüne alındığında çalışması kuvvetle muhtemel.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Hocam ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Hemen bi disk oluşturdum. Silkroad ı oraya tekrar kurdum. Denedim fakat olmadı. Olmayınca Masaüstünü de denedim oda fayda vermedi.

@S3XPER Any Desk üzerinden bakabilmeniz için özelden bilgilerimi gönderiyorum. Bana Mesaj arasanız sevinirim.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Sro client dep’e eklimi? Bot clienti açarken client kapanıyor dep'e eklemeni söylüyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Klasör özelliklerinden yetki vermeyi deneyin

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Sro client dep’e eklimi? Bot clienti açarken client kapanıyor dep'e eklemeni söylüyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Klasör özelliklerinden yetki vermeyi deneyin

Hocam, Özellik vermeyide denedim ama nafile.. ^^ DEP'e hiç ekleyemiyorum Silkroad bileşenlerini hiç ^^ Müsaitseniz bağlanıp kotnrol edebilrisiniz. <3

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.