Sbot hatası

Selamun Aleykum vSRO Ailesi :)

Kısaca Anlatıyım beyler bi serverı oynuyorum ıp lımıt 10 kendi bilgisayarımı 7/24 açık bırakacağıma sanal sunucu aldım vds [windows server 2012 R2] Botları kurdum güzel devam ediyor
fakat şöyle bi hata alıyorum sürekli
-Error: Silkroad client process terminated during startup, retrying...

-Starting of sro_client.exe failed!

hata normalde oyunu launcherdan 1 kere acınca düzeliyor fakat bilgisayarda olmadığım zamanlar olmuyor yardımcı olabilecek varsa lütfen yorum yazsın
Oyun dep ayarlarına eklendi .
Sbot .

Aleyküm selam,
Bilgisayarda olmadığın zamanlar, telefondan sunucuya bağlan launcheri çalıştır. Botları tekrar aç.
Bu hatanın başka türlü çözülebileceğini sanmıyorum. Çoğu zaman bilgisayarda bile veriyor aynı hata.

Ü

Üye silindi 1104

Sbot en altlarda seçenek var güvenlik devre dışı bırakıp aç xtrap kapatıp gir tarzı onları tıklayıp dene

login kısmında en altta en soldan en yukardakine tıkla en alta in orda olması lazım

Büyük ihtimalle bu 2 sinden bahsediyorsunuz bunlara tik atınca bi nebze olsada düzeliyor fakat bi hata veriyordu şuan hatırlamıyorum bunlara bi tik atıyım o hatayı alınca size etiket atarım teşekkürler @newstar

Aleyküm selam,
Bilgisayarda olmadığın zamanlar, telefondan sunucuya bağlan launcheri çalıştır. Botları tekrar aç.
Bu hatanın başka türlü çözülebileceğini sanmıyorum. Çoğu zaman bilgisayarda bile veriyor aynı hata.

Teşekkür Ederim :)